Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek lenne kedve versenyezni...

Kinek lenne kedve versenyezni fogyásban velem?

Figyelt kérdés

Soha nem tartom be a diétámat és úgy gondoltam,haa lenne társam,vagy többen lennénk az motiválna. Versenyezhetnénk ,hogy ki fogy többet hetente,ki éri el hamarabb az álom alakot,ki lesz csinosabb,ki tartja be jobban a szabályokat. A fősulin is motivál,ha valaki jobb jegyet kap ,mint én.

Úgy gondoltam minden nap írunk egymásnak egy levelet ,hogy mit ettünk ,hogy telt a napunk ,ilyesmi,hétvégén meg számokat is :)


2014. dec. 10. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Sziaa:)

Én benne vagyok, irjuk le egymásnak hogy miket eszünk egy nap:)

2014. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írok privit! :)
2014. dec. 10. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Versenyezhetnénk ,hogy ki fogy többet hetente"

Aztán meg jön a ki hízta vissza a kétszeresét rövidebb idő alatt.

Az egészséges fogyás nem verseny, nagyobb túlsúlynál is max. 1kg hetente. Az ilyen összeméregetések csak arra bátorítanak, hogy neki állj koplalni, mert akkor az izomból többet fogysz, így jobban csökken a súlyod; vagy más hülyeséget csinálj.

2014. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló,ki írta,hogy koplani fogunk? -,-

tudom,hogy kell étekezni napi 5X ,ki van számolva minden,a verseny lényege az,hogy betartsam a diétát ,ha látom,hogy ő betartja az arra ösztönöz ,hogy én is megtegyem

2014. dec. 12. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, a heti fogyásban versenyeznétek, amit egészségesen nem lehet növelni. Ez a probléma, főleg, hogy azt írtad, te nagyon versenyzőtípus vagy. Teljesen biztos vagy benne, hogy ha te fogsz mindig kevesebben fogyni, akkor nem terheled majd túl a szervezeted a nyerésért? A versenyek hülyeségekre is ráveszik az embert.
2014. dec. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szergej55 ***** válasza:
SOHA nem szabad gyorsasági versenyt szervezni fogyásban! Ha heti fél-1 kilónál többet adsz le, konkrétan a tested vázizomzatád zabáltatod fel a szervezeteddel. Egyébként dobjatok már komolyan egy étrendet, hogy mit esztek.
2014. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!