Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiasok! Ti hogyan titkolj...

Anorexiasok! Ti hogyan titkoljatok otthon, hogy nem esztek?

Figyelt kérdés
Most nem erdekel, h "megint ezek a tinik massal se foglalkoznak" "van am mas es jobb modszer, nem tudtad?". A kerdesre valaszoljatok, ha arra nem tudsz, pls akk ne, elore is koszi!

2014. dec. 10. 21:28
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Utolso. Igazad van, de senki nem fog tudni lebeszelni, be is latom, hogy nem vagyok normalis, de megis ez van, de nem zavar... Amugy eszekmindennap vmit, mert ahoz kepest ahogy eddig ettem, meg ez mondhato inkabb normalisnak.
2014. dec. 12. 17:15
 22/27 Szergej55 ***** válasza:
Egy újabb civilizációs betegség. Egyébként a 82%-os válaszoló koma minden lényegeset elmondott, szóval nem szaporítom itt a szót.
2014. dec. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
nekem az a baj, hogy a tesóm mindig itthon van, hamarab jön haza a suliból mint én és direkt bevár a kajálással... rossz a viszonyunk és mindig beköp ha nem ettem otthon. minden nap ameg nem mondhatom, hogy pizzáztam, mert a pénzem ugyanannyi marad. beszáol anyámnak, hogy mennyit ettem. és persze őt mindenki szereti, 2 évvel fiatalabb nálam (13 éves) és 150 cm és 50 kg, a kis duci. én meg ott állok mellette a 43 kg-mal (163 cm vagyok) . mondjuk én intenzíven sportolok, neki sose tetszett semmi, csak otthon ül. és próbálta mindent, adtam neki pénzt, csokit (anyám neki nem vesz, hogy ne hízzon tovább) és mindig beköpött. szóval engem csak a suliba nem felügyel senki, ott kb, sose eszem meg a kajám. ti hogy hagynátok el az étkezéseket a helyembe?
2014. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#5, #13 és #19-es válaszoló vagyok.


Én hosszú ideig anorexiás voltam, nem szándékosan. borzalmas érzés, bár már sokan mondták biztosan. Ha fogyni akarsz, ez a legrosszabb mód.


Hogy a kaját kiszórod, átvered a családod, az csak egy dolog. De amikor már hetek óta ez megy, és olyan szintre jutsz, hogy tényleg képtelen vagy enni, hiába próbálod, csont és bőr vagy szó szerint, és már 5. napja csak pár deci vizet tudtál meginni, az ágyon nem tudsz felülni, annyira leépülsz. Én lábra állni képtelen voltam, az ájulás kerülgetett még fekve is, de nem bírtam enni akkor sem, már sírva könyörögtem, hogy vigyenek kórházba vagy bármi, mert nem bírom ezt tovább. Akkor kórházba kerültem, egy hétig nyomták belém infúzión a cukros vizet, hogy valami energiám legyen és a saját lábamon megálljak, de mikor az evésre került sor, az volt maga a pokol.


Nem azért mesélem ezt el, hogy tanácsot adjak, hanem, hogy belásd, nem tudsz ezzel lefogyni. Ha semmit sem eszel, lemegy rólad minden, de akkor örökké tartani kéne ezt, ami ugye lehetetlen, mert hamar tönkremegy a szervezeted, és belehalsz. Ha meg elkezdesz enni normálisan, nemhogy a dupláját, akár a tripláját is visszahízod. Persze valahogy ezt is el lehet kerülni, de ahhoz nagyon aprólékosan számolni kéne minden kalóriát és mozgást, és be is tartani, hogy hetente mondjuk maximum 20 kalóriával eszel többet.

2014. dec. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

kérdező te nagyon buta vagy.

ha már heti -0,1!!!! kg fogyásnak is örülnél akkor miért nem diétázol rendesen??? képzeld, én úgy fogytam le ~15 kg-t, hogy rendesen ETTEM, néha pizzát, hamburgert is, sok húst, és normálisan le tudtam fogyni, összesen ~4 hónap alatt.. számolj utána... nem 0,1 kg volt hetente, azt elárulom... :)

2014. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
de jó nekem, hogy buta vagyok. nem azt mondtam, h annyit akarok, de már minden egyes grammnak örülni tudok. Minél többet, és minél hamarabb, a lényeg.
2015. jan. 1. 12:41
 27/27 anonim válasza:
Szia! Hogy vagy azóta?
2015. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!