Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és 10-12 kg-t...

16 éves vagyok és 10-12 kg-t szeretnék leadni 2-3 hónap alatt. Ha itthon táncolok heti 4x1órát és sokkal kevesebbet eszem akkor sikerülni fog?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit eszel?

Hiába eszel kevesebbet, ha rosszakat eszel és cukros italokat iszol mindig.

Miért éppen tánc?

Nem tudom, a tánc mennyire hatásos, én inkább futnék és tornáznék felváltva.

Kb. 5-6 hónap alatt lehetne leadni normális étkezéssel és mozgással. Persze csak akkor, ha van egyáltalán rajtad ennyi felesleg és nem csontsoványra akarsz fogyni.

2014. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából csak vizet iszom. Hát a kenyérről nem tudok lemondani...és 3kor érek haza a suliból akkor eszem persze amit anyum főzött. Azért a tánc mert táncoltam 6 évig,de abbahagytam suli miatt. Nem vagyok csontsovány (77kg 165 cm)
2014. dec. 12. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell lemondani a kenyérről, csak arra figyelj, hogy ne minden étkezésed, kenyér vagy kenyérféle, tésztaféle legyen. Ezek legyenek inkább kisebb arányban.
2014. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ugye azt eszem amit Anyum főz.. az viszont nem fogyós étel.. az nagy baj?
2014. dec. 12. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiség a fő szempont,hanem a minőség.Ha megeszel egy nagy tányér sült húst,zöldsalátával,az sokkal jobban hat a szervezetedre,mint egy szelet csoki.És attól,mert nem eszel mást,csak mondjuk napi két szendvicset,meg egy kis adag bolognai spagettit,nem fogsz fogyni.Sőt,éhezni fogsz,mert a szervezetednek nem elég az a tápérték,ami ezekben a dolgokban van.A kenyérben,meg a lisztes dolgokban nagyon minimális a tápérték,ezért hiába eszel sokat,a szervezeted minőségileg éhezni fog,és rövid időn belül kiabál,hogy adj még vmit enni,mert nem kaptam elég tápanyagot.Pláne ha még ilyen kajákból keveset is eszel.Leépül a szervezeted,beteg is lehetsz,és nagyon rosszul fogod magad érezni!Hidd el,ha szépen lassan rászoksz a fehérje-zöldség párosra,lassan elmegy a kedved a nagy mennyiségű evéstől,és a kenyeret sem fogod úgy kívánni,hogy ne bírj ellenállni.Mozogj sokat,és egyél sok-sok zöldséget,húst,halat,tojást,és ha végképp nem bírod,vmi édesebb gyümölcsöt.Így,ha tényleg komolyan veszed,és valóban kiiktatsz minden nem fogyis kaját,sokat is mozogsz,3 hónap alatt meglesz az a 10 kiló minusz!
2014. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.. de a táplálkozásom rá nem nagyon tudok odafigyelni.. persze kevés kenyeret eszem,csokit azt hetente.. nem kifogásokat keresek tényleg de azt tudom enni amit anyum főz.. és sportolni bokám miatt nem nagyon tudok..ezért is jobb a tánc nekem..
2014. dec. 12. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm,a tánc is teljesen jó szerintem.És anyukádat is meg tudod kérni szépen,hogy csináljon sok húsos,halas,tojásos,zöldséges ételt :) A lényeg,hogy ne egyél hozzá kenyeret,meg lisztes dolgokat!
2014. dec. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!