Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm vagyok, és 58 kg,...

173 cm vagyok, és 58 kg, bitang nehéz és vastag csontozattal, és fogyni szeretnék még 3 kgt. Milyen módszerrel adhatnám le azt a megmaradt 3 kgt?

Figyelt kérdés
Naponta átlagban fél órát edzek, rendesen, kis adagodban, naponta ötször eszem. Folyadékbevitelem is próbálnám növelni, több kevesebb sikerrel.Testzsírszázalékom 21%, és 16 éves vagyok. Előre köszönök minden választ!:)

2014. dec. 14. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod. Továbbra is eddzél és egyél normálisan. Ha nem megy le több, akkor már nyilván nincs minek lemennie. Ne kínozd magad.
2014. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod:) Ám az a baj, nem vagyok megelégedve magammal, sosem voltam igazán.
2014. dec. 14. 22:13
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
Akkor normális és megtervezett DIÉTA.
2014. dec. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

168cm vagyok, 55kg, vékony csontozatú, elég karcsú is vagyok. Te a plusz 5centiddel és jóval vastagabb csontjaiddal nagyon hülyén néznél ki akkora súllyal, mint az enyém.


Ha sosem vagy megelégedve magaddal, inkább beszélgess el egy pszichológussal.

2014. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Esetleg csontból? A napi edzés, 5 étkezés, folyadék mind mítosz. Nem három kilót kell fogyni, hanem elérni azt, amilyen lenni szeretnél. Tehát mit szeretnél látni a tükörben? Több izmot, kockás hasat, szikárságot, mit? Maratoni futó vagy testépítő?
2014. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!