Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nincs elég...

Mit csináljak, ha nincs elég kitartásom a tornához?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha egy kicsit fogynék és formásodnék. (173 cm, 67 kg) Viszont a kardio tornát soha életemben nem szerettem, hanem inkább Rubint Réka videókra tornáztam. Azért volt is egy kis látszatja, fittebb is voltam, mint most.

Jelenleg pedig még ezekhez sincs kitartásom :/ Hamar elfáradok, nincs motivációm, talán egy kis újítás is jó lenne, de nem tudom, mire váltsak.


Előre is köszi a tanácsokat!

17/L



2014. dec. 15. 19:00
 1/9 anonim válasza:
ha nincs kitartásod, akkor nem tudsz mit csinálni. Esetleg próbáld meg nem egyedül csinálni és akkor talán lesz kedved és valaki motivál.
2014. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Menj el korcsolyázni, kocogni, vagy valami labdajáték, úszás...Azért fáradsz el hamar mert nincs kondis sajnos!

Amúgy meg nem is lehet olyan rossz alakod szerintem!

2014. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam arra is, hogy betársulhatna valaki hozzám, de egy időben az egyik barátnőmmel jártam ki futni, és nem volt jó. :/ Hol ő "tartott" vissza engem, hol én őt.

Igazság szerint igen, nincs olyan rossz alakom, csak egy kicsit alma alkatú vagyok, és jó lenne hasról fogyni, meg popóra gyúrni :D

2014. dec. 15. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Én itthon tornázok dvd-re és nagyon jó eredményeket értem el már eddig is, de néha nekem sincs kedvem hozzá. Fáradt vagyok és lusta. Ez szokott segíteni, a második videó a kedvencem :) Hátha neked is beválik. Én ha ezt megnézem, utána szinte mindig nekiállok a popsi edzésnek:

[link]

2014. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Megkérdezhetem, h pontosan melyik DVD-re tornázol?

2014. dec. 15. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok dvd-m van és azokat kombinálom. A kedvenceim: Béres Alexandra: új kihívás, Rubint Réka: 3-szor 30 percese (címére nem emlékszem), illetve a 4-szer 20 percese. Ezeket váltogatom, néha a netről, utube-ról is vadászok, így nem unom meg annyira az edzést.
2014. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én egy telefonos alkalmazással szoktam tornázni az mostanság, de elég rossz, mert egy nagy csomó gyakorlatot nem merek csinálni a gyakran fájó derekam miatt, vagy pár gyakorlatnak egyáltalán nem érzem a hatását. Hm, holnap viszont lehet hogy elő keresem majd a Réka DVD két :)
2014. dec. 15. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:

fokozatos terhelés kellene,fokozatos edzés szám emelés és edzés idő növelés.

első hónapban heti 2,következőben heti 3 és így tovább.

kezd a fegyencedzéssel napi 10 percről indul.

2014. dec. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Osynho ***** válasza:

"jó lenne hasról fogyni, meg popóra gyúrni :D"


Az a baj, hogy nincs helyi fogyás, valamint kalória mínuszban (ami a fogyáshoz kell), nem lesz izomnövekedés. A "popóra gyúráshoz" legjobb a súlyzós edzés, guggolás, kitörés, stb. Lehet, hogy azt jobban is szeretnéd. Ehhez megfelelő étrend is kelleni fog.

2014. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!