Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket ehetek este?

Milyen ételeket ehetek este?

Figyelt kérdés
Oké hogy tojást, de hogyan? Főzve? Adjatok tippeket, még csak nmost kezdtem teljesen tudatlan vagyok. közsi
2014. dec. 16. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:

" teljesen tudatlan vagyok. "


-nembaj,a lényeg,hogy csak napi 1500-2000 kalóriát eszünk meg ,ha fogyózunk,

-de hogy ezt reggel,vagy egész nap eszed e meg az nagyjából mindegy,

-és az is mindegy ,hogy miket,és hogy főzve e ,csak a 2000 calt ne lépd túl,

2014. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hagymás rántottának is eheted. Ahogy szereted főzve, lágyan, tükör tojásként stb.

Ehetsz még körözöttel töltött paprikát/paradicsomot, darált hússal töltött zöldségeket, sült halat vagy húst, pörköltet lightosan elkészítve salátával/csalamádéval, túrót aromákkal/fahéjjal édesítve, zöldség levest, húsos ragu leveseket, párolt zöldségeket, lightosabb főzelékeket feltétnek natúr hússal/hallal/főtt tojással stb

Annyi minden étel van, légy kreatív, annyi, hogy szénhidrátot este felé már ne nagyon egyél, fehérje és zöldség legyen a fő hangsúlyban. Én vagy, hogy tojásos lecsót eszem, vagy resztelt májat uborka salátával, szoktam zöldséges vagy tojás levest enni, a melegebb jobban eltelít, salátákat főtt tojással szóval ilyeneket:)

2014. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szintiszoli123 ***** válasza:
Fehérjét, komplex szénhidrátokat, túlnyomórészt telítetlen zsírokat. Zöldségeket.
2014. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szintiszoli123 ***** válasza:
Elkészítés: minél kevésbé feldolgozott formában.
2014. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bárhogy elkészítve, csak ne adj hozzá cukrot, lisztet, KENYERET.


Nyersen is ehetsz mindent (ami megbízható forrásból származik), részletkérdés :)

2014. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sovány túró + natúr joghurt összekeverve, ízlés szerint édesítőszerrel, fahéjjal, pakolhatsz bele esetleg pár szem mandulát is. Gyümölcsöt estére már ne a cukortartalom miatt.

Cottage cheese zöldségekkel szintén nagyon jó vacsora.

Tojást én is szoktam, omlettnek zöldségekkel vagy főtt/tükörtojás szintén zöldségekkel. (a legjobb kókuszzsíron / olivaolajon )

Csirke/pulykamell zöldségekkel

Esetleg light mozzarellasalátát is csinálhatsz , én azt is szoktam

2014. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De mondjuk a túrót-joghurtot miért eszik este?


Ezeknek nem magas az igf-1 tartalma? Csak én tanultam ezt, lehet rosszul?

2014. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
túrónak alacsony a ch tartalma és sok benne a fehérje. ráadásul kazein van benne, ami lassan felszívódó fehérje ezért optimális estére, persze megoszlik a vélemény, majd jön egy paleos és jól beolt
2014. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A paleós azért olt be, mert ez már csak így megy, vagy azért mert a kazein mondjuk egy káros fehérje?

Amúgy az izomfehérjék (hús) is lassan emésztődnek.


Én meg amúgy direkt nem a ch tartalmat kérdeztem, fermentált tejben persze hogy kevés. Hanem hogy az IGF1 nem gáz? Meg a túrónak mekkora inzulinválasza lehet, az nem nagyon anabolikus?


Most ezt paleós is megválaszolhatja, oltogatás nélkül akár.

2014. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!