Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmód tanácsadó mit csinál?...

Életmód tanácsadó mit csinál? (étrendet ír elő? Mozgás formákat? ) meg miket? Ingyenes?

Figyelt kérdés

Veszprémben keresgéltem ,de csak olyat találtam,aki fizetős :S és 5-20ezer ft/alkalom. ez megfizethetetlen számomra :S



tudtok esetleg ajánlani Veszprémben életmód tanácsadót?

vagy leírnátok,hogy mit csinál az életmód tanácsadó?

ha követem az utasításait,akkor beválik?


valaki már volt ott, és végigcsinálta?

légyszi azok írjanak,akik értelmes válaszokat adnak , és van tapasztalatuk.


előre is köszönöm.

17/L


(20kg súlyfelesleg)


2010. febr. 2. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs véletlenül kórházi dietetikus? aki esetleg ingyen vagy minimális összegért tanácsot adna? meg kéne kérdezni a háziorvost hátha ő tud ebben segíteni. ez csak egy ötlet, nem tudom, hogy működik ez a dolog.
2010. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

:D:D:D: IYlen naív birka leygen vki már bocsi :D:D:D:


Na mégis szerinted mit csinál?


embereket paliz be pénzért meg éppen annak a "gyártónak" a gyógykészítményét terjeszti aki jutalékot fizet neki...


Ezek kb pont oylanok mint az avon tanácsadónők...


Orvosi nem sikerült nekik de valamiből mégis élni kell...

2010. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Előző vagyok..



Senki sem fogja megoldani a problémádat, NEKED KELL ha meg akarod oldani!


Mindenki más aki azt hirdeti hogy ő majd aztán megoldja meg tanácsokat ad meg bízz benne és ő a csodatevő, hát tudd meg hogy cska a pénzedre hajt..



Olvass tanulj és dolgozd ki a saját életmódodat a saját szervezeted számára, és le fogod győzni azt a 20 kilót a SAJÁT erődből!


Ha nem sikerül akkor csak SAJÁTMAGAD okolhatod érte!!!



Az élet egy kbszott nagy harc soxor saját magaddal is...

2010. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az előző válaszolónak igaza van.. De az életmódot nem kell neked kitalálnod, mert ezt már nálunk okosabbak kitalálták: gugliba írd be h body.builder.hu alapismeretek.ott van leírva minden.
2010. febr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon enm értek eggyet az elöttem szólóval. Szerintem nagyon nagyon is helyes, hogy a 17 éves fejével, nem önfejüen kezd el 500 kcal, szerencsétlen jojo kúrákat tudatlanul, hanem igenis, szeretne " tudatosan" Kitaposott uton járni. Nagyon dicséretes. Az embereknek lehetnek kérdései, felmerülő gondolatai, amiket szeretne megkérdezni, és a marhák, kiirják a gyakorikérdések.hu ra, hátha néháyn másik tudatlan marha majd böfögrá valami hülyeséget. Akik meg komolyan akarják, megkérdeznek egy profi szakembert. Kedves kérdező.... Veszprémben, nem tudok speciel senkit, de rengeteg profi ember e-mail címét lehet megtalálni a neten, akik kézségel ( inygen segitenek a neten keresztül) Jó magam is vagy 3-4 el most is e-mail ezek, a felmerült problémáimmal kapcsolatban.
2010. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon enm értek eggyet az elöttem szólóval. Szerintem nagyon nagyon is helyes, hogy a 17 éves fejével, nem önfejüen kezd el 500 kcal, szerencsétlen jojo kúrákat tudatlanul, hanem igenis, szeretne " tudatosan" Kitaposott uton járni."


Szerintem meg rohadtul nem tudsz olvasni, mert én is ezt írtam. Persze lehet egyet nem érteni, de olvasni nem ártana megtanulni!

2010. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

22:41 nek válaszoltam, elismerem hogy rosszúl címeztem, de igy utolag, szeritem a tiedet nem is olvastam. Odáig jutottam hogy 22:41, elkapott az ideg és irtam. Rosszul írtam , tehát javítom * NEm értek eggyet az ELŐZŐ ELÖTTi Válaszolóval


Szép hétvégét

2010. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!