Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Shaun-T-t csinálta/ csinálja...

Shaun-T-t csinálta/ csinálja valaki? Mennyi idő alatt értetek el eredményt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen eredményt szeretnél elérni? Jobb állóképességet vagy egy izmos formát?
2014. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Július elején kezdtem el az Insanity-t, és már 2 hét múlva nagyon durván látszott a változás. Sajnos a 6. héten egy rossz ugrás következtében lesérültem, így abba kellett hagynom. Legkésőbb tavasszal újra belevágok, mert hihetetlen gyors és látványos az eredmény. Arról nem is beszélve, hogy sokkal fittebb és jókedvűbb is voltam tőle.


24/N

2014. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Focus T25 programját csináltam és csinálom újra. Nagyon szeretem és elég hamar látszik a változás, ráadásul jól igazítható az én napirendemhez is. Mivel ez egy intervallum edzés, így a legjobb éhgyomorra végezni. Reggel minél korábban felkelek és megcsinálom, majd zuhanyzom, reggeli és irány a munka.

Milyen eredményre gondolsz és melyik programjára?

2014. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!