Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyi alatt lehet ebédre...

Fogyi alatt lehet ebédre lecsót enni kis rízzsel? Nincs abba véletlen sok cukor? (mert oylan édeskés az íze)

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Miben van cukor? A paprikában, a paradicsomban vagy rizsben?:)Egyél nyugodtan és az eszedet is használd a fogyókúrához, akkor nem lesz semmi baj:)
2010. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan eheted:) Szerintem a hagymától édes,nekem pont ez a kedvencem:D
2010. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
27%
Semmikép ne egyélj! A paradicsom 85 %-ban cukor, a paprika is, nem is beszélve a rizsről, ami gyakorlatilag 99 % cukor kis adalékanyaggal.
2010. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A rizs nagyrészt szénhidrát (ami ugyan nem cukor, de majdnem). Ennek ellenére nyugodtan edd, csak ne sokat.
2010. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

basszus, miért kell leszólni? nem szoktam főzni...kvázi nem tudom mitől annyira édes!!!

azthittem van benne cukor, ennyi

azért köszönöm a válaszokat

2010. febr. 4. 21:09
 6/7 anonim válasza:
Attól függ milyen lecsót eszel. Házi készítésűt vagy boltit. Mert a boltiban valóban lehet cukor. De amúgy ebédre simán eheted azt is.
2010. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Felénk van a lecsóban cukor.2 kisebb kanállal szoktunk tenni bele.


Még hogy hagymától édes XD

2011. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!