Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok nyugodtan tornázni,...

Nem tudok nyugodtan tornázni, mert mindig van valaki a szobámban. Valaki hasonló cipőben? Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Engem zavar, ha torna közben néznek, vagy kérdezgetik mit csinálok. Kollégista vagyok, mindig valaki bejön. De ha otthon vagyok ugyan ez van. Szépen/ csúnyán is kértem, hogy fél órára hagyjanak magamra kicsit, de nem használ.
2015. jan. 1. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, szerintem te is szokd meg.

Én konditerembe járok, ott sok-sok ember van körülöttem, és az sem érdekel, ha néznek.

2015. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kifogás az mindig van, menj el futni vagy edzőterembe, vagy pedig viseld el, hogy valaki nézi, ahogy tornázol.
2015. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is tornáztam a koleszban, persze, hogy néztek, meg kérdezték, hogy mit csinálok. Először engem is zavart, de aztán hamar megszoktam -- valamint ők is megszokták, hogy tornázom --, és aztán olyan is volt, aki kedvet kapott és aztán együtt tornáztunk!:-)))
2015. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!