Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megindul a fogyás, ha péntek,...

Megindul a fogyás, ha péntek, szombat vasárnap tornázom 40 percet, kevesebbet eszem, valamint elhagyom a vacsorát?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 20:31
 1/3 anonim válasza:
Szerintem butaság elhagyni a vacsorát, csak az összetételét kell megváltoztatni. A tornázás jó, azon felül is próbálj meg minél többet mozogni. Próbáld kerülni a pékárukat, a lisztet és a finomított cukrokat. Sok sikert!
2015. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod!

Tudom, hogy nem a legjobb elhagyni a vacsorát, de a gondom ezzel leginkább az, hogy akkor tudnék igazán jót enni.

Valahogy este vagyok a legéhesebb:-(

Nálam az,hogy este egyek vacsira zöldséget nem jön be, sok is a savam, és nem vagyok oda a zöldségekért, sajnos.

Ezért gondoltam,hogy akkor inkább kimarad ez az étkezés.

2015. jan. 4. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
En se hagyom ki a vacsora, amikor zoldsegeket ettem vacsorara, akkor olyan 9 ora korul annyira ehes voltam, hogy meg tudtam volna enni egy egesz csirket. Par nap utan szerintem meg nem indul meg a fogyas, bar nem tudom
2015. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!