Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden nap hullahoppkarikázom...

Minden nap hullahoppkarikázom 1-2 órát kb. , néha kivétel a szombat vasárnap. Hogy a csipőmről és a hasamról lemenjen a fölösleg, mennyi ideig kell csinálnom hogy látszata legyen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs helyi zsírégetés, kajálj rendesen és csináld a futás HIIT edzéstervel, az csak 2 nap hetente, összesen 40 perc, sztem sokkal jobb időkihasználás, és az eredmény is jobb lesz.
2010. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nemigazán lesz jobb a hullahopptól, max dugás közbe ügyesebb leszel
2010. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindennemű mozgás jobb, mintha csak feküdnél abban az 1-2 órában. Mondjuk azt nem hiszem, hogy fogyás szempontjából ez a legjobb választás, a futás (kocogás) szerintem több zsírt éget, de ha neked csak erre van lehetőséged, akkor megfelel, több mint a semmi. Egyébként ahogyan más is írta, helyi zsírégetés nincs, tehát ha fogysz, akkor mindenhonnan fogsz valamennyit. Az étkezésről nem írtál... ha ugyanúgy eszel, mint hullahoppozás előtt, akkor nem igen van értelme, remélem változtattál az étkezési szokásaidon.
2010. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség,hogy nem hatásos,anyám szülés után napi 2-3 órát hullahoppozott,és 4 hónap alatt lefogyott 12 kilót.
2010. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!