Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit NEM ehetek ha dietazok? ...

Mit NEM ehetek ha dietazok? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

2013.november 10-en szultem csaszarmetszessel..

Tejem sajnos nincs.. ezaltal irhattok olyan etrendet is ... hisz nemfogja befojasolni a tejet!


Kerdesem az lenne, h mit nem ehetek??

A hasamrol es a csipomrol meg a comb es fenekrol szeretnek "fogyni" de inkabb a has ami eleg gaz!

A tobbit inkabb csak formalni es feszesiteni szeretnem!


2015.01.02.-tol elkezdtem edzeni (van h itthon de mar voltam 2x edzoteremben is ahol futottam es bicikliztem csak) es nem enni olyanokat amiket eddig igen.. a "szemetet." :D


Amiket elkezdtem enni:

Csirkemell feher rizzsel

Extrudalt kennyer 100 szazalek teljes kiorlesu

Puffasztott rizsszelet (sos)

Sima vizet iszok ( napi 1,5-2 L) ezen akarok meg valtoztatni.. h tobbet igyak

mert azt tudom h fontos!


Gyumolcsokben mit ehetek?

Zoldsegekben?

Es a hushoz milyen koretet?

A rizs jo??

Aki tud, irhat egy egesz heti etrendet is :)

Nagyon halas lennek! :)


Ha tudtok, irhattok olyan edzest is ami hasra jo.. (felulesen kivul, mert a doki azt mondta 6hetes kontrollon hogy azt 5 honapig nemajanlott, pedig minden rendben volt a kontrollon)

A futas jo arra h a has le menjen?


Szep napot mindenkinek..es koszonom elore is a segitseget! :*


2015. jan. 5. 10:08
 1/5 A kérdező kommentje:

2014.november 10-en szultem!

Bocsanat felre nyomtam a gombot! :))

2015. jan. 5. 10:10
 2/5 anonim válasza:

Attól függ milyen diétát tartasz,ezekből is van 1000féle!

Én rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszek,ez segít.

2015. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja és a felülésre már azt mondják,hogy nem hatásos csak mindenféle problémát okozhat, hasprést javasolják már!
2015. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felülni butaság, amikor a térdemet műtötték és jártam utána gyógytornára, a gyógytornászom mondta, hogy eszembe se jusson felülni, mert tönkre vágja a gerincem.


Fehér rizst ne egyél, a barna sokkal jobb helyette, rostdúsabb, vitamindúsabb. Esetleg pár különleges rizsfajtát is kipróbálhatsz: jázmin rizs, basmati illetve vadrizs. Ha szeretnél változatos köreteket, akkor ajánlom a bulgurt, kuszkuszt, árpát, kölest, hajdinát (én ezt nem szeretem, elég markáns íze van).


Vizet igyál többet, ez a vízfogyasztás egy átlag, nem diétázó embernek kell egy napra. Neked minimum 2,5-3 literre van szükséged.


Ilyen puffasztott rizses baromságokat és abonettet ne egyél, tele van szénhidráttal. Inkább egyél meg egy szelet teljes kiőrlésű kenyeret; táplálóbb, sokkal jobban és tovább eltelít.


Gyümölcsöt mindet ehetsz, de leginkább délelőtt, mert a magas cukortartalma miatt még hizlalhat is.

Zöldségből minden jöhet, ami csak jólesik. A köreteket leírtam.


Mozgás: ha fogyni szeretnél, az a lényeg, hogy aerob mozgást végezz. A kardió magasabb tartományba viszi fel a pulzusod; ekkor az állóképességed növeled, de fogyni nem fogsz. Az aerob mozgások olyanok, hogy folyamatosan, egyenletesen -egy idő után unalmasan- ilyen például, ha biciklizel 40-50 percet folyamatosan. Futni szerintem akkor éri meg, amikor már van egy alap edzettséged, fogytál is és nem szökik rögtön az egekbe a pulzusod.


Remélem segítettem :)

2015. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat!

Utolso!

Neked kulonosen koszonom! :)

Es ehhez tartom magam! :)

2015. jan. 7. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!