Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel lehetne...

Milyen módszerrel lehetne 20-30 kilót fogyni?

Figyelt kérdés
Egyszer már sikerült első szülésem után 30kilót leadni update módszerrel.Most viszont nem engedhetem meg magamnak az updatet,tehát valami mást kell kitalálnom.Hogy kezdjek neki?Mit mozogjak,miket egyek?Megérné egy futópadot venni?
2015. jan. 5. 12:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy második terhességemkor 25kilót híztam és alapból is plusz kilókkal indultam,tehát ettől szeretnék megszabadulni és életmódot váltani.
2015. jan. 5. 12:07
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért nem engedheted meg magadnak?


Igazából az egész arról szól, hogy nem kell gyorsan felszívódó szénhidrátokat enni. pl cukrot, meg fehér lisztet. Helyette egyél teljes kiőrlésű dolgokat, zabot, és ezeket is főleg a reggeli, kóra délutáni órákig. Este ne egyél szénhidrátot, hanem sovány húst vagy salátát, túrót, tojást ilyeneket.


Ez az update módszer, ehhez nem kell Norbi vigyorral meg egy számmal ellátott méregdrága termékeket venni.

2015. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Diéta, súlyzós edzés, aerob edzés. Olvasd el ezt, nem kell megijedni, nem csak testépítőknek szól, azoknak is, akik fogyni szeretnének.

[link]


Szerintem nem éri meg futópadot venni, költsd inkább a pénzed edzőtermi bérletre, jobban jársz.

2015. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért mert régen tudtam rendelni ebédet mert a férjem a munkahelyéről hordta.Most viszont ,hogy már nem ott dolgozik és hozzánk nem jár az ételfutár már sajnos nem tudok rendelni pedig nekem nagyon bevált.A többi update termék ára meg szerintem rövid idő alatt olyan horribilis lett hogy nem lehet megfizetni.Egy kakaós csiga 400ft?vagy egy nyomorult grizpuding 500?stb,..sorolhatnám.Ezek tényleg beváltak nekem anno de most valami mással kell helyettesítenem ezeket.Na meg az is nagy baj,hogy nassoló vagyok és hát az édességet a legnehezebb helyettesíteni szerintem..A kezdet baromi nehéz,meg az első 2hét..Ha ezen túl lendülnék máris simán menne.
2015. jan. 5. 12:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk nincs edzőterem,ezért is gondoltam,hogy beruházok valami-talán-hatékonyra.
2015. jan. 5. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért azt javaslom, olvasd el, amit linkeltem, vannak benne mintaétrendek is. Próbálj meg otthon edzeni akkor, keress saját testsúlyos edzéstervet a neten és kezd el azt csinálni finoman. Szerintem felesleges futópadot venni, kint a szabadban tudsz aerob edzést csinálni, ami gyakorlatilag tempós sétával egyenlő.
2015. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak Norbi és Réka dvd-k, bátran ajánlom!

Én nem költenék futópadra, szerintem azt zavartalanul lehet űzni a szabadban is (mmint a futást). Azt a pénzt költsd inkább a gyerkőcökre! :)

Ha a férjed és a gyerekek mindenevők, hangold át az étkezéseket, végülis a te kezedben van a fakanál. Paleo, 90 napos, vagy valamilyen más rendszer sokat segíthet a fogyásban!

Én 90 napozok, tegnap háromfogásos ebédet főztem a családnak, amiből egy falatot nem ettem, hanem majszoltam a grapefruitomat. Nagyon rossz volt, de a hosszú távú célok lebegnek a szemem előtt, szóval túllendültem rajta.

Sok sikert!

2015. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és minden nap tornázok legalább 40 percet!!!
2015. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Youtube-n is vannak fent ingyenesen videók

Futópad helyett mindenféleképpen szobabiciklit ajánlanék, mert kevésbé terheli meg az izületeket és könnyebben végezhető is.

Az update helyett akkor kalóriaszámlálás, normális kereteken belül. Tehát a napi ajánlott fehérjebevitel legyen meg, a szénhidátot és zsírt nem szabad átlépni.

Túl alacsony kalóriabevitel alá nem megyünk.

2015. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne vegyél futópadot! Inkább menj el futni az erdőbe, vagy a közeli utcákban, vagy a Margitszigeten, vagy bárhol máshol. Nem elég, hogy olcsóbb, még jobb is, ha a friss levegőn futsz :)
2015. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!