Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg csak a szénsavmentes...

Tényleg csak a szénsavmentes ásványvíz a jó fogyókúránál?

Figyelt kérdés
Miért baj az édesítőszer? Mit árt? Rosszat teszek vele a fogyókúrámnak? Kevésbé lesz hatásos? Én világ életemben cukros üditőkön éltem, nagyon nehéz lemondanom ezekről, kávét se tudom feketén meginni tej és édesítő nélkül, bár tejet is csak irtó keveset rakok bele mert a tejes kávét se szeretem. Az energia italról már nem is beszélve. Természetesen mindent édesítőre cseréltem cukor helyett amit csak lehetett. Szóval a kérdés: Mi a különbség a cukor és az édesítő között, és miért baj fogyókúra alatt édesítőzni a dolgokat?
2015. jan. 6. 16:24
 1/4 anonim válasza:
Igazabol ah edesitoszerben nincs kalória csak vegyszer...az szensavas uditoket nagyon hanyagold mert annyi erővel simán ehetsz édességet is annyi cukor van benne:// szensavas viz...hat nem tudom ...ha annyira nem birod szerintem azt siman ihatsz szerintem mivel nincs benne cukor:))
2015. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
írtam, hogy mindent édesítőre cseréltem. Zero kóla, cukormentes energia ital, tea édesítővel, kávé édesítővel. Szénsavmentes dolgokat nem bírom, felmegy tőle a gyomorsavam annyira, hogy hányok is egy idő után. Gyógyszerezni feleslegesen nem akarom magam.
2015. jan. 6. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 8 éve édesítős üdítőket iszok, nem hátráltat semmiféle fogyást.
2015. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én félig szénsavas ásványvízzel is lefogytam :D Egyébként azóta nem is bírom meginni a cukrozott meg édes üccsiket, még a 100%os gyümölcsleveket is túl édesnek tartom
2015. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!