Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni és egy...

Hogy tudnék lefogyni és egy kis izmot "csinálni"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos egy kicsit túlsúlyos vagyok. 170cm magas vagyok és sajnos 90kg. Szeretnék lefogyni és egy kicsit gyúrni izmosítani. Tanácsotokat szeretném kérni. Sajnos edzőterembe nem merek menni. Sok mozgás tudom. De sajnos asztmás vagyok. 6 évig kézilabdáztam de csak úgy tudtam bírni az edzéseket és a meccseket, ha előtte használtam az inhalálómat.A válaszokat előre is köszönöm. 19/F
2015. jan. 6. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Izmot csinálni nem lefogyva kell, hanem így ahogy most vagy!


Ha fogyózni kezdesz, mindened lesorvad a maradék izmaid is de azok előbb, mert a zsírt bontja utoljára a test..


Csak kezd el súlyzózni, és egyél amit eddig is, és aludj ugyanennyit!

2015. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszula c. könyvet. (keress rá google-ben, ingyen letölthető.) Olvasd el, majd gondold át a dolgokat. Majd még egyszer olvasd el. Majd még egyszer. Nincsen csoda módszerek, normálisan kell étkezni és mellé MOZOGNI!
2015. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!