Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni pár kilót,...

Szeretnék fogyni pár kilót, mit mozogjak?

Figyelt kérdés

Gondolom a fogyáshoz a legjobb lenne valamiféle zsírégető mozgás, utána pedig feszesítés (pilates?), hogy ne egy lötyi test maradjak.

Viszon nem tudom, hogy milyen zsírégető mozgást lenne célszerű elkezdeni. Szoktam látni Fitness Blender videó között hasonlókat, de fogalmam sincs, melyiket válasszam. Mindenképp videóra szeretném csinálni, mert úgy sokkal kitartóbb vagyok.

18/L

67 kg, 172 cm


Köszönöm szépen!



2015. jan. 7. 14:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Eddig is próbáltam odafigyelni az étkezési szokásaimra, és az üdítőt, édességet tudom is kerülni. A kenyeret is hanyagolom, vagy néha Tk. -t eszem.. Viszont gyakran becsúszik a pizza, a nehezebb ebéd, suliba kajaként a vajas zsömle.. Erre nagyon nehéz odafigyelni...
2015. jan. 20. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!