Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok gyorsan éhezés...

Hogy tudok gyorsan éhezés nélkül fogyni? Utálom magam suliba viszem a puffasztott rizst, mikor meg haza jövök eszem a szendvicseket! Vagy ami éppen itthon van-. -

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 16:36
 1/4 anonim válasza:
Ha éheszteted magad a tested igényelni fogja a tartalék tápanyagot. Az éhezés semmiképp nem jó hosszútávon. Egyél inkább többször keveset. A lényeg, hogy mozogj sokat, napi rendszerességgel.
2013. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sok mozgás, rendszeres étkezés és nagyon nagyon sok kitartás!! Nálam ez használt. Annak semmi értelme, ha a suliban alig eszel, otthon meg pótolod... Inkább egyél rendesen. Én előnyben részesítettem a gyümölcsöket, zöldségeket stb. Reggelire szinte bármi jó, de mellőzd a kenyérféléket! Virsli, tojás, natúr joghurt, zsírszegény tej. Ebédhez köretnek párolt zöldséget egyél, hidd el, sokat számít. Én a vacsorát kihagytam, ha nagyon éhes voltam tejet ittam. És mozogni, mozogni, mozogni. Már az is valami, ha este tornázol otthon egy fél órát-órát, vagy elmész kocogni egy kicsit. Sok sikert! :)

18/l

2013. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A puffasztott rizs mindenféle hiedelemmel ellentétben egyáltalán nem fogyókúrás étel, akkor meg minek azt viszed az iskolába egy jó tk kenyérből készült csirkehúsos-salátás szendvics helyett?
2013. okt. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cukor, fehérkenyér, cukrosüdítő elhagyása.

Reggel egy jó fehérjeturmix, este saláta mozzarellával, és vagy tonhallal, vagy amivel szereted, meg bírod enni.

Hétvégén, családi ebédnél visszafogottan, édességeket kihagyni, vagy minimálisat fogyasztani.


Mozogni muszáj hozzá.

2019. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!