Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire egészségtelen, ha...

Mennyire egészségtelen, ha csak esténként eszem?

Figyelt kérdés
Napközben sem időm nincs rá, sem éhségérzetem, így általában egy nap csak egyszer eszem és azt is este. Nagyon egészségtelen?
2015. jan. 7. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Eléggé.


Egy nővér.

2015. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak nem dolgozol egész nap étlen-szomjan! Estére belakni azért oktondiság.
2015. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én is így vagyok vele:(

Egyetemre járok és valahogy sosem jut rá idő,meg nem is vagyok éhes.Suli után kb 5-kor állok neki ebédelni akkor is csak muszájból,majd este 10 körül megéhezem és akkor kapok még be valamit.

Szerintem nagyon nem jó ez így és félek hogy emiatt tropára megy a szervezetem.

2015. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Legalább valami eccerű folyékony ételt vegyél magadhoz: fehérjepor + zabliszt + lenmagolaj. Meg csipegess valamit, hogy ne legyen üres a gyomrod egész nap
2015. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak nehogy úgy járj, mint én. 30 kilót fogytam, az éhezés közrejátszott az epekő, krónikus gyomorhurut kialakulásában is. Heti többször hánytam ezek miatt, sokszor majdnem elestem, úgy szédültem. Nem tudtam már a tanulásra koncentrálni, így teljesíteni a követelményeket, szóval kirúgás lett a vége. Nemtudom elhinni, hogy nincs 5 perc bekapni legalább 1 szendvicset. Ha más nem, akkor az előadáson. A szükséges folyadékmennyiségről már nem is beszélve. Ha az emésztőrendszereteknek nem is lesz baja, tanulni nem lesz elég energiája a hozzád hasonlóknak, az fix.
2015. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nézz utána a harcosok etrendjenek, ők is ezt csinálják.
2015. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, elég sokan csinálják így, például én is, egyelőre nincs egészségügyi problémám, de hosszútávon egész biztos, hogy nem tesz jót.
2015. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!