Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem egeszsegtelen ennyi ido...

Nem egeszsegtelen ennyi ido alatt ez a kilo-veszteseg?

Figyelt kérdés

15/l vagyok.

Mindig is olyan teltebb alkat voltam. Nem duci, csak olyan van mit fogni tipus... Sok fogyokuraval probalkoztam, aztan feladtam es elfogadtam, hogy ilyen vagyok es kesz. "En mar nem leszek topmodell. Na es?"

Szeptember ota heti haromszor kemeny aerobik edzesekre jarok. Teny, hogy miota elkezdtem a gimit, azota sok a stressz es kemeny a hajtas, neha kimarad egy-egy etkezes. Es most akaratlanul lefogytam 7,5 kilot. Latvanyos a valtozas. Nagyon! Az is teny, hogy egy ideje hanyagolom a gyorskajat, uditot stb.. de ezt nem kura miatt, csak a kozerzetem erdekeben...

Ez ugye nem egeszsegtelen? Orulok, hogy elertem az "alomalakot", de ez nem mehet az egeszsegem karara. Mit gondoltok?

Ui: Bocsi az ekezetekert. telefonrol vagyok. :)



2014. nov. 10. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tovább fogysz, akkor azért érdemes ezen az életmódon változtatni.
2014. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ami jó:

- elhagytad a gyors éttermi kajákat. Már azzal, hogy nem eszel a mekiben vagy burger kingben már jelentősen hozzájárul a fogyásodhoz

- rendszeres sport mozgás is jó, mert ezzel az állóképességed is nő.

Ami nagyon nem jó

- ha össze-vissza eszel. A kimaradt étkezések egy idő után gondot fognak okozni. Ezért figyelj arra, hogy minden nap megfelelő módon egyél.

- stressz . Ez bizony akár az egészségedre is rámehet.


Ismerek olyan fiatal lányt aki állandó stresszben volt, és majdnem 90 kilóról 60 kilóra lefogyott, viszont komoly gyomorfekélye lett, és magas vérnyomása.


A stressz a lehető legrosszabb, és meg kéne oldanod, be kéne osztanod az idődet úgy, hogy ne kelljen streszelned.

2014. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!