Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudok majd így fogyni?

Így le tudok majd így fogyni?

Figyelt kérdés
Este 6 után már nem eszek, édességet se nagyon eszek, próbálok naponta 1,5 l vizet meginni, de arra sajnos nincs időm, hogy elmenjek futni. A hasamon már nincs olyan sok felesleg, de még azt a keveset is le szeretném adni. Régen felüléseket csináltam, de arra azt mondták, hogy fejezzem be, mert a zsír ott marad a hasamon, de izmosabb is lesz, vagyis nagyobb lesz tőle. Ez igaz? Mert sok embertől hallottam, hogy felüléseket csinált, és attól le tudott adni a hasáról. És ha nem tudok edzeni, akkor is le fogok fogyni előb-utóbb?
2015. jan. 10. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne az erősítést fejezd be, hanem minden izomcsoportodra megfelelő erősítő gyakorlatokat használj. A felülést azért nem ajánlották, mert rosszul kivitelezve nem tesz jót a gerincednek.


Nem írtál semmit a táplálkozásodról (az, hogy 6 után nem eszel az a NEM-táplálkozásra vonatkozik).


Ha jól eszel akkor fogysz, egészséges vagy, ha nem jól akkor kórosan sovány vagy elhízott, beteg.

2015. jan. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tocinu válasza:

Egészséges táplálkozás = fél siker! A másik fele lesz a mozgás :)

Kitartás! :)

2015. jan. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként se jó a 6 utáni nem evés, hacsak nem 9kor szoktál lefeküdni ezesetben nem szóltam, de ha te is olyan vagy mint én, hogy éjfél-1 körül alszol el, akkor még 8-9 körül is kéne enned

Felülés helyett meg tornavideókat javaslok

2015. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2015. jan. 10. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!