Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Undorodom a zsíros, löttyedt...

Undorodom a zsíros, löttyedt melltartóból kilógó hurkáimtól. Hánynom kell, hogy a hájacskák változatos alakjai a hasamon átütnek a pólókon. Rosszul vagyok a plöttyedt narancsbőrős zsírban tocsogó seggemtől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Imádok enni nutellát csokival miután ebédnek megettem 3 tányér pörköltet. Nem ismert fogalom nálam a reggeli-ebéd-vacsora mivel eszek egésznap. Ha viszont valaki megakadályoz hát jaj neki! Nem szeretem ha korlátozzák a szabadságom. Enni nem is túl drága hobbi,a csokinak is vannak kockái mint a pasiknak és még csak nem is bánt meg. Viszont rosszul vagyok,hogy lassan 42-es ruhákat hordok. Szörnyű! Hányinger!! Ráadásul gyógyszert szedek,ami hízást okoz.( valószínűleg az eddigi disznókosztom sem elég,mert még éhesebb leszek tőle). Lassan úgy érzem,amikor a húgom tojásrántottát kér akkor nem keresem meg az étolajat hanem léket vágok a dagadt seggemen és a zsír ingyen kiömlik.. ja hogy onnan csokika folyik . Amúgy nem vagyunk gazdagok jelenleg 20ezer forint van erre a hónapra a kajára és gyakran mirelit pizzácska meg occsó teszcsós csokika kerül az asztalra. krumplis tésztácska meg egyebek. ZSÍRDISZNÓ vagyok,mit tegyek?
2015. jan. 14. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik :D Ezen jót nevettem, értem az iróniát és igazad van, de sajnos... nem itt a helye.
2015. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen gondolkoznod, mert látszólag jelenleg nincs benned annyi akaraterő, hogy életmódot változtass.
2015. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

elvicceltem,de komoly a probléma.. tényleg nem vicces ez a történet :( teljesen függő vagyok már ezektől az ízfokozós inci-finci kajáktól.. Persze hogy nincs akaraterőm,mert ez szokás már a részemmé vált szinte én vagyok ez a folyton zabálós dagi kiscsaj. Ha sikerül is megerőltetni magam megunom az egészet 1-2 hónap alatt és újra zabálok,mert túlzásokba esek nem eszek stb. Mit kellene tennem?


Először is ugye össze-vissza eszek és szemetet..amúgy szeretem a zöldségeket nagyon :) gyümölcsből csak citrom,narancs,meggy..szóval azokat annyira nem

tejtermékeket nem eszem amúgy nagyon néha a szendvicsbe egy szelet sajt vagy a kávéba tej..

a kenyér meg a péksütik a gyengém meg a mirelit pizza és a csoki...gumicukor meg minden nélkül kibírom..

Viszont itthon se nagyon érdekel senkit,hogy mi kerül az asztalra kb hoznak valami lisztes cuccot aztán edd hülyegyerek.. mozgásból mennyi ajánlott?

2015. jan. 14. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs akaraterőd, akkor veszett ügy. A csokika pedig felesleges pénzkidobás, a basmati rizs nem drága.
2015. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valami konkrétumokat szeretnék,terveket,ötleteket. Pl egy nap hányszor egyek és mit,mennyit mozogjak. Mert igen tegyük fel egyek basmati rizst jó vicc :)
2015. jan. 14. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Kezd a legegyszerübbel, amit nagyon sok, alakjával elégedetlen ember szokott tenni: cigizz sokat!
2015. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Válogasd meg, mit eszel. Az evés tényleg jó dolog, örömet okoz, de a szemét szemét marad, akkor is, ha csoki íze van. Írd fel minden nap, mit eszel, minden egyes falatot. Ha csak egy kocka csokit eszel, azt is. Látni fogod, hogy rengeteg mennyiség, így talán könnyebb lesz keveset enned, legalábbis nálam ez bevált. Keress egészséges alternatívákat a kedvenc kajáidra. Gyümölcs, zöldség, hús, tojás, túró, zab - mind a barátaid. Fontos a sok folyadék, víz formájában természetesen.

Kezdj el mozogni. Egy kis séta, kocogás, otthoni torna videókra, ezek ingyen vannak.

Ha gondolod, írj privátot, szívesen segítek.

2015. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél magadon erőt, és nézz utána a dolgoknak, akár itt is. Tudom, ez egy kérdezős oldal, de ha pl. a kategóriában beírod azt a keresőszót, hogy hányszor, máris választ kapsz a kérdésedre, mert már 100 ilyen kérdés volt. Ha fogalmad sincs a dolgokról, vegyél ki egy, a témábal foglalkozó könyvet, ahol minden le van írva logikusan.
2015. jan. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!