Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel 1 hónap...

Ezzel a módszerrel 1 hónap alatt mennyit lehet leadni?

Figyelt kérdés
Minden második nap edzek háromnegyed-egy órát (fekvőtámasz, hasprés, felülés, guggolás stb. és ehhez hasonlóak), hetente 2-3x fitness, súlyzózás stb.. és edzések után járok futni fél-háromnegyed-egy órát, mikor hogy, kb. ez 1,5-2 km-t jelent. Illetve az étrendemet drasztikusan nem változtattam meg, kólát nem iszok, cukros üdítőket sem, csak sima csapvíz, esetleg szénsavmentes ásványvizet. A fehér kenyeret lecseréltem toast/graham kenyérre.
2015. jan. 17. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

1-3 kilóra taksálnám maximum.

A sok ide csapok-oda kapok sport helyett állapodj meg egy mozgásformában, max kettőben, és heti egy-két pihenőnapot tartva végezd őket, de alkalmanként minimum másfél órát. Fél óra futásnak nem sok értelme van, ahogy háromnegyed óra hasprésnek vagy guggolásnak sem.

2015. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze nem csak hasprést és guggolást csinálok, hanem vegyesen, emellett heti 5 tesi órám van, tehát minden nap 1, és a futásnak miért ne lenne értelme?
2015. jan. 17. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a futásnak mondtam, hogy nincs értelme, hanem fél óra futásnak. A zsírégetés háromnegyed óra után indul be kb, onnantól érdemes számolni az edzés hosszát. Fél óra futás semmire nem elég.

Ha meg ennyi tesid is van, akkor inkább ki fogod hajszolni a tested.

2015. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát azért szerintem már 2 km futás, az már elég jó. De javíts ki, ha tévedek. Szerintem fél óra futás is használ valamicskét. A tesin általában focizunk..
2015. jan. 17. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a semminél ezerszer jobb, az tuti. Nézd, nem akarlak lebeszélni róla, hiszen minden mozgás értékes. Csak ne zsigereld ki magad, ne akarj túl sokat, sokfélét, inkább csinálj egyfélét több ideig, max váltogasd néha, és hagyd pihenni a tested, hogy regenerálódjon, különben nem fogod elérni a kívánt eredményt.
2015. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet, hogy a pedofilokat nem törlik, de a nem tetsző véleményt nyilvánítókat igen?
2015. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, ez nem jó helyre ment, bocsi.
2015. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!