Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 25 nap alatt mennyit lehetne...

25 nap alatt mennyit lehetne fogyni?

Figyelt kérdés

25 nap múlva megyek kardiológiai vizsgálatra. (ellenőrzés) És hát egy kicsike túlsúly van rajtam.

kb egy 5-7 kilo plussz. (ugyebár ezt teszi a karácsony meg az ünnepek. :D ) És hét 25 nap alatt lehetséges lenne? És milyen módon? Köszönöm!


2015. jan. 18. 08:47
 1/6 A kérdező kommentje:
És hát** 25 nap alatt lehetséges lenne?
2015. jan. 18. 08:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan 3 kiló lehetséges lenne, sok sétával, gyaloglással, bicikli, kocogás, ilyenek, felülések is mehetnek. Étel pedig sok fehérje= túró, tojás, csirkemell, és mellé zöldség, délelőtt teljeskiőrlésű lisztes dolog is mehet, délután már ne, du. 3 óráig gyümölcs, utána már csak husi és zöldség. Rágcsálni mandula, mogyoró, szotyi. Vacsorára pl. nagyon hatásos 2-3 virsli 20 dkg savanyú káposztával.
2015. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát a mozgással nincs bajom. Elég sok időt tudnák mozgással tölteni!
2015. jan. 18. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:

A betegségem miatt én 10 kg-t fogytam, mert alig ettem.

De azttán szép lassacskán vissza is szedtem.

2015. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

25 kg az nem kevés, de minden lehetséges, csak kitartóan kell végezni!!!! a pasim a meizitang botanical Slimminget használja, így alig van étvágya, és mennek le róla a kilók eleg gyorsan. plusz ha még mellé sportol is valamit az ember

akoor igazán jol hat.

2015. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi , de 25 nap. Nem 25kg. :D 5-8kg ről van szó. :D
2015. jan. 22. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!