Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel mennyit fogyhatók?

Ezzel mennyit fogyhatók?

Figyelt kérdés
183/94 voltam 2014.Januárban elkezdtem fogyokurázni edzeni és így most 184/86 vagyok de még fogyni szeretnék ez érne valamit ha: nem ennék pék cuccuokat.pl Zsemle,Kenyér,Kifli, semmilyen édesség sem üditő minden nap 45perc tesi (ezt nem most kezdeném) illetve otthon is torna...pl: Felülés,Gugolás,"Planking" hasprés, és ér valamit a planking mert nem tünik túl sportosnak de 35mp után már nem bírom

2015. jan. 18. 18:06
 1/3 Csiß ***** válasza:
a fehér lisztből készült pékcuccokat mindenféleképpen el kéne hagyni.Mozgásra pedig valami aerob mozgásforma lenne jó ha fogyni szeretnél.Amiket te írtál azoktól izmosodni fogsz nem fogyni.
2015. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A fogyást nem kell túlbonyolítani, ha több kalóriát égetsz mint amennyit beviszel, akkor fogysz. Neked annyi a dolgod hogy mértékkel egyél(ne koplalj!) és heti 4X50-60 perc aerob(futás, biciklizés)mozgást végezz
2015. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1.válaszóló Sorry én kockahsra gondoltam :) 2.válaszoló köszi a választ :)
2015. jan. 18. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!