Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnatok mondani egy olyan...

Khatarina kérdése:

Tudnatok mondani egy olyan dietat ami 14 evesnek jo es ami hat is es nem szeded vissza a kilokat?! Mert mar probaltam sokat de nem hatott kerlek segitseketek 15 kilot szeretnek lefogyni 4-5 honap alatt!?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 20:54
 1/2 almaspite567 válasza:
Sok olyan dolog van amit ha betartasz fogyhatsz. Ami a legfontosabb hogy ne koplalj! Nem tesz jót a szervezetednek, csak ehezteted magad, utana pedig jol bekajalsz mert mar nem birod tovabb es ahelyett hogy fogynal hizni fogsz. Probalj meg napi 3szor enni. Ne edd tele magad, de ne is csak egy borsoszemet egyel. Es ha tudsz jarj el futni, ugrokotelezz. Fogyhatsz vele es meg egeszsegeseb is leszel a friss levegon.
2015. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előttem szólónak igaza van! Nem kell éhezni. Egyébként én 16 vagyok, egy hónap alatt fogytam eddig 5 kg-t. Én teljes kiörlésű kenyeret eszek, de abból sem sokat. És a lényeg: Futás. Ilyen egyszerű. 3 km naponta kellemes laza tempóban. És ne csüggedj, ha nem indul meg a súlyodból. Eleinte nem fogsz fogyni, majdcsak ilyen 3 hét elteltével. De ezt nem szabad abbahagybi. Ha lefogyod a célod és abbahagyod, a tested visszaszedi egyből. Mozogni kell! Mibdenhogy!
2015. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!