Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózóm! Mit csinálak a túróból?

Fogyózóm! Mit csinálak a túróból?

Figyelt kérdés
Van egy kis túróm de nem tudom hogy mit csináljak belőle.ötleteket vátrok!!
2010. febr. 8. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Teát.
2010. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Joghurttal bekeverheted, de némi paradicsommal kiváló saláta is készülhet belőle.
2010. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zsíros, félzsíros, zsírszegény? Ha utóbbi akkor meg lehet enni, ha előbbi kettőből valamelyik, akkor eleve nem kéne... Friss gyümölccsel keverd össze, meg pici édesítő...
2010. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen diétán vagy.

Én szénhidrátszegényen, és így mindegy hogy félzsíros vagy zsírszegény.

Pl. ezt csináltam tegnap:

250 g túrót összekeverek kb 12 dkg kókuszreszelékkel, 1 tojással, édesítőszerrel, reszelt citrom héjával, esetleg vanília aromával.

Golyókat formálok belőle és a maradék (kb 3 dkg) kókuszreszelékbe forgatom.

Mutatós és finom túrós desszert.

2010. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A félzsíros túrót is nyugodtan edd meg, nem fogja tönkrevágni a fogyókúrádat. Amúgy: körözött. Túró, pirospaprika, köménymag, reszelt vagy apróra vágott hagyma (esetleg metélőhagyma) összekeverve. Esetleg kevés só, de én nem szoktam. Ha eszel valamilyen kenyeret vagy kenyérhelyettesítőt, akkor azzal. Ha nem, akkor paprikával, paradicsommal.
2010. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!