Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem egy fogyokurat kb 2...

Elkezdtem egy fogyokurat kb 2 hete, azota rengeteget fogytam, van derekam, vekony vagyok, a hasam megsem lapos, miert?

Figyelt kérdés
Soha nem sikert olyan alakot elerni, ahol lapos legyen a hasam, hiaba vagyok mar nagyon karcsu. Valaki tud valaki tippet arra, hogy ez miert van?

2015. jan. 23. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

2 hét alatt nem igazán lehet rengeteget fogyni.


Nem tudom mit csináltál, de lehet, hogy a kétes módszered miatt kikészült a beled...föl vagy fújódva mint tehén a lucernásban.


A szegény éhező afrikaiknak is mindig fel van puffadva a hasuk. Nézz utána.

2015. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Zoldsegeket ettem, meg rizst, meg ilyeneket. Tehat nem eheztettem magam, ha erre gondolsz.


De sosem volt teljesen lapos hasam, teljesen mindegy mit csinaltam. Szoval ezert sem ertem..

2015. jan. 23. 18:37
 3/6 anonim válasza:
Szia, ha jól értem, nálad inkább alakformálásról van szó. Ha különben elég jó kondiban vagy, meleg ajánlom Jillian Michaels videóit. A hasra koncentráló dvd-je nekem németül van meg, Bauch weg in 6 Wochen,,keress rá a névre a youtubon. Ami még jó és sokat formál, a Shred c. videó. Sok sikert!
2015. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert tele vagy sz arral.
2015. jan. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rakj fel róla képet! Van egy olyan érzésem, jó a hasad, csak genetikailag nem vagy olyan, hogy deszkalapos legyél.
2015. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A teljesen lapos has genetika kérdése.

Nekem sem lapos teljesen és az a laposság is kb addig tart, amíg nem eszek. Utána olyan vagyok 1-2 órán keresztül, mint egy terhes kismama, szó szerint. Igazából testtartással tudok vele csalni, ha kihúzom magam rendesen (ahogy mindig kellene), illetve a kaja mennyiségével. Pocakos vagyok, mindig is az voltam, csak a pocak mérete változott diéta után. Ez genetika. Ez van. Abból kell kihozni a maximumot, ami van. De legalább már nem látszik undorító "köldök gödör" a póló alatt.

2015. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!