Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszert ajánlatok...

Milyen módszert ajánlatok amibol olcsón meguszom a fogyokurat?

Figyelt kérdés
165cm vagyok es 67kg 17éves lány!Mivel anyagilag nem vagyok elengedve a es a szuleim mem nagyon támogatnak a fogyásba koplalni nem akkarok!Valaki tud ajánlani valami hatásos fogyást ilyen helyzetre ?? 10kg-ot szeretnék leadni május végére ha lehetseges..koszonom a válaszokat!(és bocsánat a hibákért caak telefonról irok)

2015. jan. 18. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Telefonon is lehet helyesen írni.

2. A fogyáshoz nem kell sok pénz, ne egyél annyit, meg olvasgass kicsit a témában, hogy mit érdemes enni. Úgy kell beosztani a kaját, hogy megfeleljen a kalóriának, a szénhidrátnak, ami neked kell.

3. Sport-->akár futni, de ha nem tetszik, akkor gyorsgyaloglás.

2015. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
Az a jó a mai világban, hogy már nagyon sok élelmiszer helyettesíthető egészségesebb, kevésbé hízlaló társaival, de tény, hogy ezek eléggé költségesek. Viszont aki fogyni akar, az fogyni is fog. Reggelire egyél zabkását. Egy csomag zab kb 200 forint, egy kis pohárnyit megfőzöl 2 pohárnyi vízben, belekeversz egy összepépesített banánt és kész is van a finom, tápláló reggeli. Tízóraira ehetsz gyümölcsöket, de azért mértékkel, mert némelyik elég sok cukrot tartalmaz. Ebédre jöhet szinte bármilyen hús, a tésztákat kerüld, köretnek csinálj salátát vagy párolt zöldséget. Uzsonnára natúr joghurt vagy zsírszegény túró gyümölccsel, vacsorára meg tojás bármilyen formában zöldségekkel. Emellett sok víz és mégtöbb mozgás, a leghatékonyabb a futás és az ingyen is van. Sok szerencsét! :)
2015. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Sport az megy csak az étrendem olyan hogy ha éhes leszek eszek addig amig jolnem lakok meg ha olyan van amit szeretek akkor abbol akkor is eszek ha nem vagyok éhes.De most elhatároztam hogy most teszek érte es koszonom szepen !!!
2015. jan. 18. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevés aromáts, tartósítószeres ételt egyél, és sport után se egyél annyit amitől úgy érzed, hogy jól laktál. A gyomor ökölnyi, annyi kaja is kell, hogy belekerüljön. Próbálj több zöldséget és kevesebb kenyérfélét enni. Ha télen drága mondjuk a paprika, vegyétek az olcsóbb savanyú káposztát, céklát.
2015. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor a savanyusagok is jok??
2015. jan. 19. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!