Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek ami a lehető legkevé...

Mit egyek ami a lehető legkevésbé hizlal de mégis "kitölt"?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nekem nincs azzal bajom hogy nem eszek, de ha nem eszek valamit 2 oránként akkor nagyon elkezd korogni a hasam, pedig nem is vagyok éhes. Nem mondanám magam kövérnek,de sovány sem vagyok és nem szeretnék még hízni. Mit kéne ennem aminek a legkevesebb a kalória tartalma meg ilyenek?

2015. jan. 23. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Első körben próbálj egy pohár vizet, ha 20 perc múlva is éhes vagy akkor vmi zöldség. Vagy egyél rendesen kis adagokat elosztva , hogy 3 óránként legyen étkezés .
2015. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Salátát, tojásfehérjét nyugodtan ehetsz bármennyit :)
2015. jan. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És a tojás sárgája?

2015. jan. 24. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Mértékkel ehető, de nagy mennyiségben hanyagold. A tojás zsír-és kalóriatartalmának nagy része ugyanis a sárgájában van. Plusz rossz koleszterint is tartalmaz.
2015. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez hülyeség... Néha be lehet iktatni csalónapot, az ember nem egy nap túlevés miatt fog elhízni. Sok esetben ez fel is pörgeti az anyagcserét és még jobban beindul a fogyás. Tapasztalatból beszélek.
2015. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Zsírszegény túróból készíts egy jó kis krémtúrót házilag.

pl:100g túró+50g kefir vagy joghurt,pici édesítő,Rakhatsz bele egy kis zabpelyhet,hogy jobban eltelítsen.

Ez fehérjealapú,nem hizlal,de mégis van valami a gyomrodban.

Csinálhatsz belőle körözöttet,egy teljes kiőrlésű vékony szelet kenyérrel,vagy paprikába töltve.

a zsírszegény túró nagyon jó kis választás.

Tojást is ehetsz egészen nyugodtan,főzve.Nem kell félni a sárgájától,igaz,hogy zsír,de ha nem vagy testépítő,akkor napi 1-2 tojássárgájától nem lesz semmi bajod.

Vagy gombás rántotta,az is eltelít.

Minél több szénhidrátot eszel,annál sűrűbben leszel éhes.

Pl fehér kenyér,kalács,péksütik,finom lisztből készült tészták,rágcsák.Gyümölcsöktől is megéhezel,mert a gyümölcscukor azonnal felszívódik.Ezeket kerüld.

a zöldségek rostjai viszont lassítják a felszívódást,ezért jobb választás a zöldség ,mint a gyümölcs.

2015. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 mindenkit érdekelne szerintem, hogy te mire vitted a csaló napjaiddal, ha mar saját tapasztalatból beszélsz, tölts fel legyszives egy képet magadról vagy ne terjessz hülyeséget...
2015. jan. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

Szerintem meg igaza van az 5 nek.

Kell néha csalni, jó mikor az ember kicsit lazít a diétán. És itt senki nem arra biztatja a kérdezőt hogy minden nap csaló napot tartson, hiszen abból van az elhízás, hanem arról volt szó hogy néha lehet, és nem egy naptól hízik meg az ember.

2015. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lassan felszívódó szénhidrátokat és magas rosttartalmú ételeket
2015. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!