Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyors fogyókúra! Valaki?

Gyors fogyókúra! Valaki?

Figyelt kérdés
Tud valaki valamilyen gyors és jól bevált fogyókúrát??? Főleg olyat, amit saját maga ki is próbált és nem hízott vissza, és jól megfelelt neki!!!
2010. febr. 8. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Kevesebb szénhidrát (kenyér, tészt, rizs) és egyél fél adagokat, így sikerült 12 kg-tól megszabadulnom 3 hónap alatt, de a "maradék" 6-7 kg ezzel már nem megy, szigorítani kell(ene).
2010. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
13 nap alatt 8 kiló mínusz, nekem bevált. Amúgy köszönöm, nem kérek rá kommenteket, csak a kérdésre válaszoltam.
2010. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne akard gyorsan, mert rossz vége lesz. De legalább is visszahízod seperc alatt. Nem tudom miért olyan baromi sürgős minden lánynak a fogyás?!? Türelem, fokozatosság - csak ennek lesz maradandó eredménye.
2010. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
A 13 nap alatt 8 kilót fogyó elmebeteg kommentelő 8 liter vizet adott le, zsírt szinte semmit. Ezért igencsak komoly dehidratált állapotban lehetett, ami veszélyes és káros.
2010. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értik az emberek, hogy gyors fogyókúra nincs. Illetve van, de azt leegyszerűsítva koplalásnak hívjuk, aminek az eredménye az abbahagyás után duplája a leadott súlynak. Bár mindenki döntse el, hogy melyik a fontosabb. Normálisan lefogyni,és ezt akár évekig megtartani, vagy gyorsan fogyni, és max 1-2 hónapig vékonynak maradni.
2010. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kedves 20:31-es... és a 8 liter víz minuszt tartom azóta is....
2010. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy tartod a 8 kiló minuszt, de ezt egészségesen 2 hónap alatt illik elérni. Ez egy olyan sokk a szervezetnek, hogy nocsak.. Ráadásul teljesen megőríti az anyagcserét. Rengeteg léböjtölő, krumplidiétázó hölgy kerül kórházba infúzióra és a vérképük rosszabb, mint egy 90 éves cukorbeteg rákos öregembernek..
2010. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
8 liter vizes nehogy azt hidd már hogy okos vagy. Napi több mint egy kiló zsírt NEM LEHET leadni. Gondolj már bele ha heti 1 kiló a normális, és elhihető, ami napi 150g zsír, szerinted akkor te napi 1.5öt leadtál, mert szuperhős vagy mi?pf. Szánalom az egész fogyókúra rész. Én is azért regisztáltam be, hogy kiröhögjem az ilyeneket, meg hogy kötözködjek, mert sok idióta nem hiszi el hogy szar az egész gondolkodásuk, meg hogy rájöjjek hhogy több szánalmas tudatlan ember van, mint hittem.:D Bár azért annyira nem lepődök meg, csak jó röhögni ilyeneken,hogy minden hülyeségbe belekezd mindenki ahelyett, hogy olvasna róla egy kicsit. 20.31 így tovább:D:D Csak röhögjünk:D
2010. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja boccs 13 nap alatt 8 kila, aszittem fordítva... De így is elég nevetséges...xd:D
2010. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem értem, miért nekem írtok... volt egy kérdés, arra válaszoltam... legalább én. Szabad a döntés, Nektek nem kell csinálnotok a fogyót, ezt meg végképp nem. Elhiszem, hogy mindenki aki kommentet írt a 13 nap alatt 8 kiló minuszra, sokkal okosabb és szebb mint én és őszintén örülök és gratulálok. Nem azért csináltam azt a diétát, mert én nem tudom pontosan, hogy mi kell a szervezetnek és mi nem. Azért csináltam, mert az élethelyzetem abban a pillanatban ezt tette lehetővé. 3 állás mellett és egyedüli gyermek eltartóként nem volt erőm mindenhova bicajjal járni, úgy mint régen. Betöltöttem a 30 évet és sajnos kivett belőlem a hosszú évekig tartó szabadság nélküli élet. Nekem nem segítettek a szüleim, mindent magamnak köszönhetek. 16 évesen elköltöztem otthonról, az összes sulimat magamtól, munka és gyerek mellett végeztem. Elfáradt mindenem és mire észbe kaptam felszöktek a kilók. MIvel pénzem nem volt új ruhatárra ezt a módot választottam.

Pontosan tudom, nem egészséges sem a 90 napos, sem az összes többi fogyókúra, természetesen a rendszeres mozgás és a szénhidrát nem túlzás vitele a hosszútávon a nyerő... DE NEM EZ VOLT A KÉRDÉS

2010. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!