Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki léböjtkúrát...

Van itt olyan, aki léböjtkúrát csinál? Hányszor és mit isztok? Tudnátok jó gyümölcscentrifugát ajánlani hozzá? Ami bármilyen zöldségből, levélből is csinál levet!

Figyelt kérdés
köszönöm!
2015. jan. 29. 20:18
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Csak szombatonként mérem a súlyom, úgyhogy még mindig csak azt az 5kg-t tudom, ami 7 nap alatt lement.

Én is rakok gyümölcsöt a zöldség levekhez, nem tudnám tisztán meginni a zöldséglevet. :) Ma alma-ananász-római salát-cikória levet iszok ebédre és vacsorára. Reggelire alma-gyömbér van.

Én még csak sétálok, nem csinálok edzést, mert nagyon nagy a súlyom, majd később.

Scarlett gyümölcsprésem van. Nagyon bevált. :)

2015. febr. 18. 08:48
 22/47 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok szombaton mit mérsz majd:) Én sajna nem bírom ki ezt, január óta minden reggel ráállok a mérlegre. Hogy bírod? Olyan jó lé kombinációkat írsz. A gyömbér ötletet is Tőled vettem, ma azt is tettem az alma-narancs-cékla levembe, és annyira feldobja, nagyon finom lett. Van itthon egy nagy jégsaláta, de párom nem eszi meg, sajnálom kidobni. Jégsalátával próbálkoztál? El nem tudom képzelni milyen gyümölcshöz passzolna....
2015. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Jégsalátát még nem használtam, csak római salátát, madársalátát, ruccolát és cikóriát, de a jégsalátát ajánlották nekem, szóval a helyedben kipróbálnám. :) Szerintem mondjuk répával és naranccsal jó lehet, vagy ananásszal és almával. :)

Örülök, hogy ízlik a gyömbér. Nagyon jót tesz. Én utálom, csak a jótékony hatásai miatt iszom. :)

2015. febr. 19. 09:48
 24/47 anonim ***** válasza:
Köszi a jégsalis ötletet!:) Hogy vagy?:) Hogy bírod? Kiírogattam az összes lékombinációt, amit eddig írtál, mind kipróbálom, nekem annyira nincs ötletem, leragadtam az alma répa céklánál....Tegnap nézegettem auchanban egy ilyen léreceptes könyvet, 4000ft, aztán nem vettem meg. Nézek még Alexandrában is. Májpakolást szoktál csinálni? Azt az egyet még nem próbáltam, de nagyon ajánlják.
2015. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

Én nem adnék pénzt könyvért. Annyi ingyen recept van a neten. :) Ha tudsz angolul, tudok facebook-os csoportokat ajánlani, ahol mindenki kiírja, mit csinált aznapra.

Jó bírom amúgy, még 26-ig csinálom. Az lesz a 20. nap. :) Aztán 5 napig még csak nyers zöldség-gyümölcsöt eszek majd, utána pedig visszaállok a szénhidrát csökkentett diétámra reggelire és ebédre, vacsira pedig marad juice/smoothie.

2015. febr. 20. 09:32
 26/47 A kérdező kommentje:
Ja, és az a májpakolás, az mi? A májtisztításról már hallottam a keserű sóval és olivaolajjal. Arra gondolsz?
2015. febr. 20. 09:39
 27/47 anonim ***** válasza:
Nem tudok sajna angolul, de küldheted, mert a nagylányom majd fordít nekem:) Köszi!! Holnap megyünk egy jó kis zöldség piacra, hátha elkap az ihlet:) Ma készítettem zöldalma, zellerszár, répa, petrezselyem, elég tűrhető. Tegnap este annyit olvastam a zöldségekről, hogy a hozzáállásom kicsit változott, így már nem is olyan szörnyű:) Ma van a 3. napom, és néha még korog a gyomrom, nem értem, ilyen régen nem volt. A májpakolás az, hogy meleg vizes palackot kell tenni a hasra, ahol a májunk van, asszem 20-30 percre, úgy pihenni, állítólag jót tesz. Most megyek spinningelni, aztán meg szauna, kíváncsi vagyok hogy bírom....A 20 nap annyira sok, nagyon elszánt vagy:) És érzed már magadon a mínusz kilókat? Ügyes vagy, tuti menni fog, amit elhatároztál:)
2015. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

A piac jó! :) :) :) A szauna még jobb! :) Alig várom, hogy járjak majd edzeni és szaunázni. :)

Ajánlom a Reboot friends és a Young and raw 30 days green smoothie challange csoportokat.

2015. febr. 20. 19:10
 29/47 anonim ***** válasza:
Köszi!:) Hétvégén megnézem ezt a csoportot:)) Az edzés állati jól esett, mintha lebegtem volna a bringán:) De a szauna nagyon nem jött be most....ki is jöttem. Lehet ez már túl sok volt egyszerre.
2015. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Ma ráálltam a mérlegre! :) 8 kiló mínusz a 15 nap alatt. :) És igen!!!! Megcsináltam a 15 napot! :) Még 5 nap, aztán végre vége. :)

Tegnap amúgy megtudtam, hogy nem iszom eleget. :( Nagyon durva, de legalább 2 liter juice-t és minimum annyi, de leginkább kétszer annyi vizet kéne inni. Én kb. 1,5l juice-t ittam, ami kevés. :( Ma növeltem a juice-t, de nem esett jól, mert úgy utálom a zöldségleveket...

2015. febr. 21. 17:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!