Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyasztószerek vannak...

Milyen fogyasztószerek vannak vagy fogyókúrák amik hatásosak is? 'évig szoptattam most neki állok fogyizni, de hatásosat szeretnék

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fogyasztószerek nincsenek, ha lennének, akkor egy kövér ember sem járkálna az utcákon. Diéta + edzés.
2010. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van! De az érdekes az, hogy leírjuk ezt itt naponta százszor, mégsem hallják meg a delikvensek. Aztán mikor jön valami idióta aki el kezdi magyarázni a különféle degenerált teákat, meg ping-peng kínai kapszuláit, és, hogy ő bizony mennyit fogyott a koplalással, meg a 13 napos diétával, akkor a cucukák nagyon feldobódnak, és megköszönik nekik a segítséget... Attól még, hogy szelektív a hallásuk, és nem hajlandóak elfogadni, hogy a helyes út az ha megtanulnak helyesen táplálkozni... szóval attól még nekünk van igazunk... Sajna ez van, a jó alakot nem adják ingyen.
2010. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Elso korben en csinalnek egy tisztito kurat es csak utana kezdenek neki a "fogyokuranak"

Elotte semmikepp se.

Lebojt egy hetig,vagy ami nagyon egezseges az az alga!! rengeteg vitamin is van benne.Egy het utan pedig kezdodhet a dieta es a testmozgas. Sztem mind a kettore szukseg van.

En is szoptatas utan vagyok,nehezebben mennek le a kilok mint szules elott. Nem eszem szenhidratot cuktor. 6 utan csak viz..

Emelett en a kaloriakat is szamolom. -7kg nal tartok :)

meg 7 kg van hatra,most stagnal a sulyom,de majd beindul egyszer. Most tobbet tornazom mozgok,h hatha beindul hamarabb.

Reggel fel ora szobabicaj,majd ebed utan mindennap Rubint Reka 2X20perc, aztan este fel ora szobabicaj.. amit most noveltem 1 orara.

Csodaszer = akaratero es kitartas

2010. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

léböjt = lehető legnagyobb baromság

6 után csak víz = kisebb baromság, de az.


Egy dietetikus személyi edző

2010. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó lenne már elfelejteni ezeket a tisztító kúrákat és egyéb elmebetegségeket. Inkább az ismereteket kéne megtisztogatni és helyretenni.
2010. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen uccsó igazad van, csak az a gond, hogy a teljesen tudatlanok nem tudnak különbséget tenni a nők lapja café-n egymást okító degenerált ötletek, és a valós tények között... Száraz nekik és unalmas egy 200 oldalas táplálkozástudományi könyv, így inkább egymásból "okosodnak" Semmi különbség egy nők lapja café-s fogyi fórum és aközött, hogy mondjuk takarítónők cserélnek eszmét az atomfizikáról... Nem degradálás, csak így van.
2010. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jaja. Lehet felesleges itt osztani az észt...
2010. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Uccsó! Itt nagyon egyetértünk, a másik kérdésnél meg elküldjük egymást a pics@ba... hogy van ez? :D
2010. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Talán úgy, hogy nem értünk mindenben egyet :D
2010. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Basszus erre nem is gondoltam! :D De tényleg nem mindegy, hogy valaki miből viszi be a napi kcal mennyiséget...
2010. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!