Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyasztószerek vannak...

Milyen fogyasztószerek vannak vagy fogyókúrák amik hatásosak is? 'évig szoptattam most neki állok fogyizni, de hatásosat szeretnék

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 13:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ez frankó ezzel nem sokra megyek menjetek a vita oldalra ha nem a kérdésre válaszoltok:((
2010. febr. 9. 21:21
 12/18 anonim ***** válasza:

minek ir az aki nem a kedesre valaszol?? ennyire unatkoztok? :) legalabb magatokat tiszteljetek meg mar azzal,ha mar a masikat nem,h ha nem tudtok normalis valaszt adni akkor csendbe maradtok..

aa lebojt nagyo egezseges evente egyszer minden ember szervezetenek ajanljak. Sot barmilyen tisztitokurat... aki fogyokurazik,annak erdmes azzal kezdeni. NEm a nok lapjabol vadasztam.. :) szakirany.. :)

2010. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem itt vitatkozunk, ráadásul előtte válaszoltunk is, ha megnézed...

Kedves utolsó milyen szakirány? Én sem az orvosin alapból, sem utána a dietetikusin, sem a személyi edzőin a Testnevelési egyetemen, sem a táplálkozási tanácsadói tanulmányaim alatt nem találkoztam ilyen okossággal, hogy a léböjt kúra milyen jó... Pedig már lefogyasztottam néhány száz embert, és élsportolókkal is foglalkozom eleget. Sőt én is az voltam egykor... De olyan jó, hogy leírtam már, és az nincs figyelembe véve! :D :D :D Ezért felesleges bárkit is felvilágosítani... Ha nem tetszik az igazság, vagy esetleg kiderül, hogy dolgozni kell az eredményért, akkor egyszerűen nem veszik figyelembe... inkább várnak valakit aki azt mondja amit hallani szeretnének, és annak nagy szmájlikkal megköszönik! :D :D Csak hát ugye ez tökmindegy, a tény attól még tény marad, ez olyan mint a gravitáció. Nem kell róla tudomást venni, de attól még létezik, és mindenkire hat :)

ELmondtam, hogy nincsenek "szerek" meg fogyókúrák, egészséges életmód van, egészséges táplálkozással. De mindegy, mert úgyis jön majd a 13 napos diéta, meg a sok ökörség...

2010. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszi a választ de a vitából nem derült ki ki kicsoda így az sem hogy te vagy más adta a választ Én az a fajta ember vagyok aki megfogadja a jó tanácsokat és esetleg válaszokat vártam ki mivel hogyan csökkentette a méreteit...Én is tudom hogy kell helyesen táplálkozni de vannak jó tanácsok és vannak rosszak
2010. febr. 10. 10:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is mégegyszer kommentálnám ezt a dolgot. Bár nekem ez csak hobbim, nem vagyok dietetikus, sem edző. De az évek során megtanultam, hogy mindig a szakemberre hallgass, illetve hitelt érdemlő szakmai forrásokból tanulj, olvass. Elismerem, nekem is kellett pár év, mire kihámoztam a neten található sok szennyből a használható információkat. Megkönnyíted a saját dolgod, ha első körben egy olyan eberre hallgatsz, akiek papírja is van erről. És vigyázz azokkal doktorokkal és professzorokkal, akik saját terméket forgalmaznak.. ;)
2010. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

10.17-esnek köszönjük a szakma nevében! :)

Kérdezőnek egy tipp... nézd a válaszadók százalékait, ha két válasznál ugyanaz, akkor sanszos, hogy az ember is! Egyébként ha megnézed az enyémet, az 68, ami baromi alacsony, és pontosan azért, mert mindig megmondom mit, hogy kell, a lustik meg főokosok lepontoznak... mint az oviban... mintha a százalékomon múlna, hogy igazat mondok-e :D

2010. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

..és hogy a kérdésre is válaszoljak:)

Fogyasztószerek: Nincsenek. Amik vannak, azok általában teljesen más célt szolgáló gyógyszerek, amelyeknek a mellékhatását próbálják kiaknázni. Ez a normál dózis sokszorosát és rengeteg veszélyt rejt magában. Avatatlan átlagembernek gyakorlatilag öngyilkosság. Szerencsére nehéz hozzájutni az ilyesmihez. Szintén csak DIÉTA mellett működik, és csak 10-15%-ot segít(het). A bolti termék mind KAMU.

Próbálkozz valamilyen sport-at kapcsolatos weboldalon informálódni, mert ott valós, működő tippeket kapsz a diétához. Javaslom a sportorvos.hu weboldalt is.

2010. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nagyon érdekes hozzászólások vannak. Egyetértek mindkét táborral, de azért meg kell jegyeznem, hogy mindkét tábort képviseltem. Amikor még iskolás voltam, akkor az volt az elvem, hogy én semmilyen fogyasztószert nem fogok kipróbálni, mert el tudom magam is érni, hogy lefogyjak. Sikerült is, amíg több időm volt. Aztán egy baleset következményeként bizony nagyon meghíztam. Sportolni nem bírtam, nem is volt szabad megerőltetnem magam, az önbecsölésem meg kezdett a békasegge alá süllyedni. Ekkor kipróbáltam több fogyasztószer. Voltak rosszak vagyis inkább olyanok amelyeknek semmilyen hatását nem tapasztaltam, mellékhatásokat sem. Aztán jött a Zotrim fogyasztószer [link] , és elkezdtem fogyni. Igaz lassabban mint, ahogy a ígérték, de mivel nem mozogtam így ezt annak tudtam le. Végül is ennek már majdnem egy éve és most már elmondhatom, hogy kezdek régi önmagam lenni.
2014. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!