Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S. lépcsőzéssel kapcsola...

S. O. S. lépcsőzéssel kapcsolatos infó?

Figyelt kérdés

most indulok lépcsőzni, 10emeletes házban lakom először csak sétáljak vagy fussak fel és le? vagy felfele fussak lefelé sétáljak?


ha még csak most kezdem ezt a lépcsős dolgot, akkor mennyi ideig/hányszor? mert úgy hallottam h fél óra után kezd a zsír égni..!

érdemesebb lenne reggel csináljam?


érdemes betekerjem magam zacskóval h jobban izzadjak?


előre is kösziiiii : ))))))


2010. febr. 9. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jobban izzadsz akkor csak vizet veszítesz,zsírt nem,kevesebb kiló leszel,de az csak víz,neked meg gondolom az a célod hogy zsír menjen le.Fokozatosan csináld,mert ha egyszerre sokat akkor másnapra olyan izonlázad lesz hogy ki se tusz kelni.Én viszont úgy tudom hogy nem fél óra után kezd égni,hanem rendszeres sportolással megy le,mert többet mozogsz mint amennyit eszel és akkor elkezdenek lemenni a zsírtartalékok.
2010. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.. :)
2010. febr. 9. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem írni hogy igyál sok tejet és vizet,valamint egyél pl. csirkemellet zöldséggel.így nem az izmod fog lemenni hanem a háj.
2010. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okéés :))))))))))
2010. febr. 9. 21:27
 5/8 Krisz85 ***** válasza:

még nagyon régen lépcsőztem én is, sz*rt sem ér! a lépcsőfordulók miatt a térded fájni kezd majd, ráadásul a pulzusod az egekben, aminek következtében nem hogy zsirt égetsz majd, hanem csak a szénhidrátot éled fel a szervezetetből, tehát inkább fuss, vagy sétálj egy órát, többet ér,


-maratoni futó és edző

2010. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen erre énis rájöttem főleg h nekem gondok vannak a térdemmel:S

inkább elmentem kocogni mert a negyediken már fájt a térdem..

2010. febr. 10. 18:48
 7/8 Krisz85 ***** válasza:
jól tetted, végre egy értelmes ember itt!
2010. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. febr. 14. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!