Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Időszakos böjt. Tudnátok...

Időszakos böjt. Tudnátok nekem segíteni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már kb 3 hete elkezdtem a harcosok étrendjét/időszakos böjtöt.

Első héten lement 2 kilogramm viszont azóta semmi. egy nap átlagosan 18 órát böjtölök.

Kérlek segítsetek! :(

15/L



2015. febr. 3. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Miben segítsek? A hülyeségben? 15 évesen NEM KELL, és NEM IS LENNE SZABAD ilyen szélsőséges étrendet tartanod.


Tönkrevágod az anyagcserédet, ami ebben a korban még ezerrel kellene, hogy pörögjön, és bőven elég lenne egészségesen, tisztán étkezni, böjt és koplalás nélkül.


Aztán ha már jól belassult az anyagcseréd, akkor csodálkozol, hogy nem fogysz sehogysem.

2015. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van. Nem értem, miért kell ilyen hülyeségeket követni. Főleg 15 évesen. Ha le akarsz fogyni, akkor étkezz naponta többször, de keveset, és egészségesen. Igyál sok folyadékot, mozogj rendszeresen. Böjtölsz... suli mellett ráadásul? Hogy fog így az agyad?

A szervezeted fejlődésben van, ne csessz már ki magaddal.

2015. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az anyagcserével és a tanulással egyáltalán nincs baj. :)

2015. febr. 3. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Azt ugye tudod, hogy az anyagcsere nem az emésztési sebességet jelenti? Az anyagcsere sejtszintű folyamat.
2015. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!