Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Help! Hány kilót kéne fogynom?...

Help! Hány kilót kéne fogynom? KÉPEK!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Sokáig nem tartottam magas túlslyosnak, de nemrég szembesültem a rólam keszult képek alapján h mennyire undorítóan nézek ki. De most nem is önsajnáltatni akarom magam, hanem nyárig lefogyni es szuper alakot.


Lenne pár kerdesem.


1. Szerintetek hány kg felesleg van rajtam?

2. Mit kéne ennem hogy sikerüljön a fogyás? Mikyen sportot ajánlotok, milyen rendszerességgel? Van szobaiciklink, illetve melegebb időben (10 foktól) a futás se okoz gondot, sajnos hidegben köhögök.

3. Narancsbőrt hogyan enyhíthetném?


Köszönöm a segítséget, nagyon jól esne pár tanács... :) és koszi a válaszokat is, minden tippet!


2015. febr. 4. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked igazából csak rendszeres sportolásra lenne szükséged (heti 3x1 óra, akár változatosan), ajánlom a hastáncot is, ha el tudsz menni valahova, nagyon jó alakformáló.
2015. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem vagy túlsúlyos, csak nem vagy elég feszes, mert az izmaidat nem használod eléggé. Neked valami erősítő edzés kéne, amitől feszes tartása lenne az izmaidnak, és akkor egészségesebben, sportosabban néznél ki.

Az evésről annyit, hogy mindenből egy kicsit, változatosan, sok zöldség, gyümölcs, kevés cukor és kevés nehéz étel, DE mondom a súlyoddal nincs baj, fogyókúrázni nem kell.

A youtubeon pl. rengeteg jó saját testsúllyal végezhető erősítő gyakorlat van,én a helyedben abból szemezgetnék.

2015. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
A felsőtesteddel nem sok probléma van alul mintha vakosabb lennél és narancsbőrős sem a legszebb.De szerintem csak 5 kg kéne fogynod.A szobabicikli szépen formálná a lábaid feneked,és fogyni is lehet vele.Vagy Rubint Réka alakformáló videói azok is nagyon jók.
2015. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó alakod lenne, ha sportolnál valamit.

Nem tudok ilyen evésben tanácsot adni, mert az én sem tudom soha betartani...

Amúgy Péntek Enikőnek nagyon jó tornái vannak.

Próbáld ki :)

2015. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lábra hízós vagy. Én is!

Szerintem meg felváltva kellene a kardió és az erősítés.

A narancsbőr nem biztos, hogy eltűnik.

Azt szokták mondani, hogy sokat kell inni meg sportolni.

Nálam ez meg van, és van narancsbőröm.

5 kilóra tenném a felesleget, amit nem egy szigorú diétával kell gyorsan ledobni, mert nem leszel formás tőle.

A mérleget ne is használd, csak a tükröt és kitartóan sportolj. Annak lehet eredménye.

2015. febr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Narancsbőr eltűnni nem fog. Esetleg csak kicsit halványodni, ahogy fogysz. A felsőtested rendben van. A derekad nagyon szépen mutatna, ha a hasad mellé kicsit feszesebb lenne. Szóval javaslom gyúrj rá a hasizmokra is. A lábad, főleg a vádlid vastag. Amúgy rendben van az alakod. Minimum 5 kg-ot kellene fogynod, de lehet többet is, attól függ hogy látod magad mínusz 5 kiló múlva.

A szobabicikli mellé tornázz, erősíts, ha beköszönt a jó idő fuss. Igyál sok folyadékot (hidratálás és méregtelenítés céljából), egyél zöldséget, gyümölcsöt, cukrot, lisztet minimális mennyiségben fogyassz és akkor rendben leszel.

2015. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vastag a vádlim, de az izom.
2015. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!