Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud egy nagyon gyors...

Valaki tud egy nagyon gyors és nagyon hatásos diétát? Gyorsan kell fogynom 5-6 kilót!

Figyelt kérdés

egyébként heti háromszor kajakozok

lehetőleg olyan ami folyamatosan "rászoktat" és folyamatosan egyre kevesebbet eszel nem rögtön 0 kalória



2014. okt. 27. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

a szénhidrátot elkezded csökkenteni szépen lassan,napi 50g ig,aztán azt tartod amíg le nem fogysz.

heti fél-1 kilót tudsz fogyni egészségesen.

2014. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szénhidrátcsökkentést én is támogatom, de persze kalóriadeficit is kell, anélkül nincs fogyás. Nem mindenkinek automatikus ez.


Nem tudom, a kérdezőnek mi a gyors, az első hozzászóló leírta, mi a realitás, annál gyorsabban nehezen fog menni...

2014. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez így elég nekem de igazából nem is nagyon kilóra akarok fogyni, mert most felszedtem 2-3 kiló izmot mivel egész nyáron majdnem minden nap kajakoztam de a combomról akarok egy kicsit fogyni és a tokámat el akarom tüntetni
2014. okt. 28. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!