Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 évesen narancsbőr. Mit tegyek?

14 évesen narancsbőr. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap 45 percet szobabicajozom (500 kcal-t égetek el) figyelek, mit eszem ( max. 1400 kcal-t) A testsúlyom alacsony, vékony is vagyok, de mégis narancsbőröm van. MITŐL? :O És mit tehetnék ellene még?
2010. febr. 10. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
FOLYADÉK! Igyál legalább napi 3 litert. Természetesen nem cukros löttyöket, hanem szénsavmentes vizet, gyógyteákat. És vannak már nagyon jó krémek is, bár én azt vettem észre, hogy ami tényleg csökkenti, az drága is.
2010. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Rengeteget igyál!! Mentes vizet,zöld teát.Kerüld ahogy csak tudod a cukrot és a lisztet.Járj el futni.Hideg-meleg vizes váltózuhany.

Sok-sok mozgás.Még vissza tudod fordítani,sok sikert és kitartást kívánok:))

2010. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia első! Írnál krém tippeket?? Köszi:))
2010. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából keveset iszom, Napi 1 pohár maximum. Lehetséges hogy emiatt alakult ki? :S Mert én tényleg vékony vagyok és nagyon nem értem...
2010. febr. 10. 14:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyuzz!

Azért nehogy átess a másik oldalra. Ne nyüstöld magad halálra. A folyadékhiány tényleg káros. De ne akarjál 3 l akármit meginni, mert az meg a vesédnek árt. Kezdd el napi egy literrel, eloszva. Amikor már felveszi szépen a szervezeted, felmehetsz 1,5 literre. Nem is kell több, pláne tálen. Este lefekvéskor mindíg igyál egy pohár vizet. Semmiképp ne colát, cukros gyümülcslét. Szokj hozzá a vízhez.

2010. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nekem viszonylag bevált a Vichy Lipo Metric kréme. Persze totál ezt sem tünteti el, de nagyon sokat javított rajta. Elég drága 6000 forint.

És ki fogtok röhögni, de ami még bevált, hogy heti 2-3x kávézaccal átdörzsölöm a popsim, meg combom. Amikor nem használtam a krémet pár hétig, akkor ez segített. Pedig én sem hittem benne.

2010. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen voltam sajnos volt mikor egyáltalán nem is ittam,mert nem voltam szomjas.18éves koromra olyan narancsbőröm lett,hogy csak na,pedig alapvetően nagyon jó az alakom.Most 25 vagyok és előző módszerével szó szerint rászoktattam magam az ivásra.Most már megiszom a 2l is.De csak fokozatosan szabad.És tényleg a vizet szoktasd magaddal minden egyéb más dolgot felejts el!! Max gyógyteák üresen.:)) Fel a fejjel még nem késő:))
2010. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A kávéról én is hallottam,de még nem próbáltam.Csak sima zacc vagy kevered valamivel??:) Köszi amúgy a választ.
2010. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A vékony embereken is ugyanúgy megjelenhet a narancsbőr. Én 170 cm vagyok, 58 kg.
2010. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Ami nekem nagyon bejött krém annak ez a teljes neve: oliva intensive plus thermo active hot gél

Fél liter egy ezres, egy próbát megér. Ennyiért nem fogsz másmilyet kapni és sztem tényleg jó.

2010. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!