Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nyárra? 14/L

Hogyan fogyjak le nyárra? 14/L

Figyelt kérdés
157cm és 61 kg vagyok. Nyárra szeretnék lefogyni 50-55kg-ra. Próbáltam már koplalni, de nem jött össze mert rosszul lettem. Valami egészségesebb megoldás kéne. Előre is köszönöm.

2015. febr. 7. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hmm... a mozgást próbáltad már?
2015. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Napi 1-1,5 órát edzek.
2015. febr. 7. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit nélkül soha az életbe nem fogsz fogyni, egy grammot sem. Ez azt jelenti, hogy számolod a kalóriáid/van egy előre beállított SZÁLKÁSÍTÓ étrended, és kevesebb kalóriát viszel be a szervezetedbe, mint amennyit elégetsz.
2015. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem az számít hogy hány kg az ember hanem hogy mekkora a testzsír %-a!

[link]


Ezeket kell elfelejteni:

cukor,liszt,fehér lisztes pékárú,panírozott húsok,napraforgó olaj,édességek,krumpli,tésztafélék


Helyette párolt húsokat kell enni rizzsel - a rizshez hozzá lehet adni külön fél zöldségeket hogy nelegyen unalmas illetve a húsokat is lehet sokféle fűzserezni-

Regerrile lehet enni főtt tojást telejs kiörlésű kenyérrel meg valami zöldséggel.

Az étkezések közöt hagy ki minimum 4 órát

Nassolni is lehet közte magvakból kizárólag natúr sózatlant vagy valami gyümölcsöt.


Az nem megoldás ha nem eszel akkor egy idő után a szervezet elkezd bontanani az izmot is és lötyed lesz az ember de ha sokáig fojtatja inkább egy anorexiásra fog hasonlítani.

2015. febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!