Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekem eddig bevált. De vajon...

Nekem eddig bevált. De vajon egészséges lehet az alábbi életmód/diéta?

Figyelt kérdés

Minden nap rendszeresen felkeléstől számtott fél órán belül reggelizek, kávét mindig iszok, tejjel, édestővel.

Olyan 1óra és fél 2 közt próbálok megebédelni.

Nap közben kb. 3- 3.5liter vizet iszom. Minden nap tornázom (20-40 percig terjedőleg)Úgy 5-10percel utána 1-2jégkocka elszopogatása következik. Ha van kedvem biciklizem pár km-et. Vacsora az olyan fél 4-től legkésöbb fél 6.-ig (Maga az evés ideje 15perc) Hat után semmi csak víz. Eddig megkőzeítőleg 11kg adtam le.

Nagyon odafigyelek mit ezszem.Van,hogy az ebéd és a vacsi ugyan az. A könnyebb emésztést elősegtve ezzel.


2009. júl. 30. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan csinálom mint Te!(az én eredményem eddig 5kg.)A sok folyadék és mozgás nagyon hasznos...a jégkockás módszert én is alaklmazom:P

De mit eszel ebédre?

Szerintem ha nem koplalsz és nem vonsz meg magadtól szükséges tápanyagokat, akkor nincs semmi baj...figyelj arra h az ebéd és vacsi alaklmával bejuttasd a napi fehérjeszükségletedet, és további szükséges anyagokat!!!!

11kg az szép eredmény...mióta csinálod?

Egyébként csak gratulálni tudok:) Így tovább!:D

2009. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó. A jégkocka egyébként a folyadék miatt van?

U.i.: olvastam egy könyvet, volt egy kísérlet benne, azok a disznók jobban híztak, akiknek édesítő volt a kajájában nem pedig cukor. Azt hiszem több fogyasztásra ingerelte őket, vagy valami ilyesmi volt a lényeg. Én azóta cukrot használok megint. Szerintem azzal sincs baj, meg még a zsírral sem, csak ne mértéktelenül és le kell dolgozni.

2009. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem ártalmas a diétád.


viszont, elárulnátok, minek a jégkocka? nem értem, de hátha nekem is segít... :)

2009. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában az anorexiások szoktak jégkockát enni, vagy aki csak úgy fogyókúrázik, és hogy miért?

Mert nincs benne kcal, és a hideg miatt kalóriát éget ( A hideg jégkockától lehül a test, és a szervezetnek energiát kell felhasználnia ahhoz, hogy újra felmelegítse a testet) mert a testhőmérséklet álladó legalábbis az agy erre törekszik.

2009. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
azt hiszem egy jégkocka -20 kalória
2009. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
és szerintetek van hatása? úgyértem, ez is jórészt hozzájárul a fogyáshoz?
2009. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az elöttem szóló jól mondta,hogy minek a jégkocka,de azt csak tegnap próbáltam ki elöször. Nem szándékozom magam tönkretenni. Hát 7hónapja csinálom, nem villám diéta meg ilyesmi,lassan de biztosan mennek le a kilok. Ja és ha valami okból kifolyólag este hat után ettem vagy elmaradt a mozgás, nem volt gond. Nem jönnek vissza a kilok. :)

Ez a legjobb benne.

2009. júl. 30. 13:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

az első válaszoló vagyok...

a jégkockát éhségrohamok esetén szoktam "nyalogatni":)

ha nagyon ideges vagyok és csak ennék meg ennék nah az ilyenkor nagyon hatásos...de hetente max 3x!!!!

2009. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Mert mi van, ha többször? A jégkrémtől meg a fagyitól sem lesz semmi bajod.
2009. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

most ez hülyén fog hangzani, de a tömött fogam miatt xD

de tényleg...semmi más oka nincs....

2009. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!