Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nem fogyókúrázik pedig...

Aki nem fogyókúrázik pedig van rajta ( tényleg) 3-5 kiló, az már nem is ember?

Figyelt kérdés
miért ekkora divat a "fogyi"? Nincs más dolga? én 3 gyerek mellett néha ráérek ideülni és látom, hoyg a fogyizás a világ közepe. ( meg a politika)
2010. febr. 10. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszeni akarnak maguknak. :)
2010. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Rajtam is van kb ennyi, és soha semmi hátrányom nem származott belőle.
2010. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
most ez olyan dolog, hogy ha a fogyókúra rovatba jössz itt erről szól minden, a politika rovatban a politikáról..stb. én is kérdezhetném, hogy a teherbeesés e a világ közepe, mikor abba a rovatba olvasok bele :)
2010. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
buták az emberek azért...3-5 kiló az semmi...főleg nem nőknél ugyebár,és itt ebben a témában a többség nő
2010. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
De téged ez miért zavar? Ha valakit zavar a 3 kg, akkor fogyjon, ha politizálni akar akkor politizáljon. És speciel engem zavar, ha felszedek 5 kg. Mindenki maga dönti el, hogy zavarja-e. Akit zavar, az meg tegyen ellene. Én is teszek. Én nem másnak, hanem magamnak akarok tetszeni. És ha feszül a gatyám a fenekemen, akkor már nem tetszek magamnak. Ha tetszel így is magadnak, akkor rendben van.
2010. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Kinek mi...Nyilván Neked a 3 gyereked a világ közepe. Azzal sincs semmi baj. Viszont én nem is megyek olyan linkre, aminek a gyerekek a témája.
2010. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
(azokon kívül akiknek tényleg szükségük van rá) azért akarnak sokan fogyni, mert kevés az önbizalmuk, és azt hiszik, hogy így lesznek jobbak
2010. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
70%

Teljesen igazad van,gondolom a neten,altalaban gondolod,hogy minden errol szol.En 65 kg vagyok,164 cm.Nem tartom magam vekonyak,de daginak se.Fenek,has,ahova minden nonek lerakodik,mint ahogy nekem is.

Kulfoldon elek es dolgozok,es amikor haza megyek,a kovetkezoket hallom:Fogytal,koverebb vagy,most jol nezel ki,felszedtel par kilot....Szoval mindenkinek mas a szep,mas a jo formas no!A kulfoldi lapokban viszont csak ezzel foglalkoznak.Ha Vicoria Beckham tul vekony,akkor biztos beteg.De ha xy felszedett 5 kg-ot,akkor tuti dobta a palija,es mar nem foglalkozik magaval,es betesznek rola egy foto bikinibe.

Szoval en se csipem ezt.Amikor az en anyukam a 70-es evekbe volt fiatal lany,azt mondta a segges lanyok voltak a menok,nem a veknyak.De sajnos a media,ezt zuzza rank,hogy dagik vagyunk.Pedig csak NEM VAGYUNK VEKONYAK!!!!

2010. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Akkor más meg feltehetné ezt a kérdést: Miért zavar az itt valakit, hogy egyeseket zavarja az 5 kg plusz, és ezért fogyóznak?
2010. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Miért zavar ez téged?


Engem az 2 kiló is zavar, sajnálom, maximalista vagyok:P

2010. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!