Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

Nem tuok sokat enni, és sovány is vagyok, ráadásul nem tudok hizni szinte:

- 2 hónap alatt 3 kilót sikerült hiznom.

Van valami jó tippetek?


2010. febr. 10. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2010. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ebben profi vagyok nekem sikerül 10 kilós ingadozásokat is bevezetnem az életembe:D :S sajnos..de én azt tanácsolnám kezdetnek ha nem tudsz zabálni:) hogy egyél minél több levest..ettől hízni nem fogsz de kitágul a gyomrod és utána már elvileg gyerekjáték..nasizz sokat,egyél zsírosakat..persze ez mind nagyon nem egészséges dehát...evvan :) ha a fogyókúrázóknak azt tanácsolják hogy egyen naponta 5ször keveset akkor te majd próbálj meg 2szer sokat..de ehhez is idő kell..szépen fokozatosan tágítsd a gyomrod..minden nap próbálj meg kicsivel többet enni..kb
2010. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az elsőnek:(fiú... és 13 éves.)
2010. febr. 10. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne hízni akarj,hanem izmosodni.Sportolj valamit,járj futni,súlyzózz,táplálkozz egészségesen nagyon sok fehérjével.Most csont és bőr vagy,és akkor erre akarod rárakni a hájat?Nem tudom hogy mennyire leszel elégedett az eredménnyel.Járj konditerembe.
2010. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! de én hizni szertenék, mert 4 tesi van 1 héten, és többet nem birok, tehát erősités, sport lefújva.

Van módszer arra hogy a szüleim háta mögött tudjak hizni?

Ők azt akarják mint az utolsó válszoló, és nem a hájasodást.

2010. febr. 11. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem minek akarsz hájasodni? Az gusztustalan és igénytelen. Izmosodjál. Egyél rendesen és mozogj sokat.
2010. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Racionálisan válaszolj a következő kérdésre: Ki néz ki jobban, az izmos, vagy a hájas?

Na e szerint gondolkozz.

2010. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A kb. 70-30 százalékban megosztott.

Rajtam is van izom, de felesleg nincs, és az is kell.

Túl vékony vagyok.

2010. febr. 12. 19:59
 9/9 anonim válasza:

vegyel C vitamint.az elvileg meghozza az etvagyad.

de vigyazz,mert fogyni nehezebb mint hizni.szerintem

2010. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!