Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karrol akarok fogyni és...

Karrol akarok fogyni és csiporol elég ha dietazok oda figyelek mit eszek és szobabciklizek csak? Nem végzek helyi gyakorlatokat.

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyni fogsz, csak nem onnan, ahonnan akarod - illetve nem CSAK onnan. Ilyen ugyanis nincs. Célzott gyakorlatokkal tudod formálni egyes testrészeidet is, de fogyni nem lehet így, csak bizonyos területekről.
2015. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes has és alsó hát tájékon kicsit erősíteni is. Akkor előjön a"homokóra" forma, és ha az megvan, akkor mindjárt szexi lesz a kevés felesleg, nem pedig visszataszító, mint egy plöttyedt hason/csípőn.
2015. febr. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

a szobabicikli és a táplálkozásbeli odafigyelés nagyon jó. én ezenkívül súlyzóztam is és az is sokat segített a karom formálásában és tónusosításában. igaz, hogy ha mozogsz, akkor automatikusan mindenhonnan fogyni / formálódni fogsz, de tényleg segít a súlyzó is nagyban. a titka, hogy kicsi súllyal hosszabb sorozatokat kell csinálni, nem pedig nagy súllyal keveset.

ezenkívül ami nekem nagyon nagyon sokat segített a karomból való fogyásban, az a kocogás volt. de ha nem szeretsz futni, akkor más kardiógyakorlat is sokat segíthet, séta , eclipse-gép,, és persze a bicikli is.

úgyhogy hajrá :)

2015. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell "helyi" gyakorlatokat is végezni.

Nem tudjuk mennyi a felesleg, milyen állagú a karod.

Esetleg fekvőtámaszokat beiktathatnál és tolózkodást ( [link] Ezekhez nem kell súlyzó sem és elég alap gyakorlatok.

2015. febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A futás tényleg segít mind a kar és mind a csípőben való formálódásban!

Nem tudom,mennyit akarsz fogyni vagy hogy mennyire (bocsánat a kifejezésért) "nagy" a kívánt helyen a felesleg, de szerintem kardió-erősítés a legjobb kombó, hogy zsírt is égess de izmosíts is.

2015. febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!