Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az mit jelent, amikor pár...

Az mit jelent, amikor pár kg-os fogyásra azt mondják, hogy "ez még csak víz"?

Figyelt kérdés
Fogytam 2 kg-t, mérleg szerint, de azt mondták páran, hogy ez még nem igazi fogyás.
2015. febr. 10. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóban nem. Első körben a vizet veszíted el a testedből, ezért hangsúlyozzák, hogy 1.5-2x annyi vizet kell inni fogyókúra alatt, hogy ne száradj ki. Ha rendszeresen mozogsz és odafigyelsz az étrendre, beindul az igazi zsírégés, és 2-4 hét után már észreveszed mérleg nélkül is.
2015. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én napi 2 l vizet szoktam inni. Akkor az kevés, igaz? :S
2015. febr. 10. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
20 kilóként 1 litert kell inni.
2015. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azért nem pont arról van szó, amit az első írt. Az izmokban vannak szénhidrátraktárak. Először ezek fogynak ki. Az itt tárolt szénhidrát vizet is megköt, ami így távozik - ezzel lettél könnyebb. De ha téged motivál, akkor örülhetsz ennek a két kilónak, csak ne várd, hogy ugyanilyen ütemben folytatódik a dolog. Légy kitartó!
2015. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előző is írta, a cukrok sok vízzel raktározódnak, így ezek felhasználásakor keletkezik felesleges víz, ami kiürülve csökkenti a testsúlyt. Zsírból nincs fogyás.
2015. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok melyik primitív idióta pontozott le? Csak mert neked fogalmad sincs róla hogy mennyi vizet kellene fogyasztani naponta, attól még engem ne pontozz le, mert egy tényt közöltem.
2015. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :) Én eddig mindenkit csak felpontoztam.
2015. febr. 11. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!