Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit javasoltok? Bovebben lent.

Mit javasoltok? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Aprilisig leszeretnem adni a hasam.

Osszeallitottam magamnak egy diett de nm tudom hogy jo vagy nem.

Reggel 7:30 fel szelet teljes kiorlesu kenye csirke sonkaval vaj nelkul 11:00 arpa/zab/korpabol keszult kex 13:00 rizs csirkemellel 16:00 csirkemell/csirkecomb/hal 19:00 gyumolcs. Ez igy jo valaszotokat indokoljatok. Ha nem jo varok javaslatokat. Emellett heti 2 kardio es 1 hasi edzes. Sikerulhet-e igy leadni a hasam aprilisig?


2015. febr. 12. 21:13
 1/5 Osynho ***** válasza:

Gyümölcsben cukor van, persze nem mindegy milyen fajta, de azt inkább korábban egyél, este inkább fehérje tartalmú ételt.


Az étrend lehet jó is, meg rossz is, mennyiségeket nem írtál, azt se tudni, hogy fiú, vagy lány vagy, mekkora, stb. A makrotápanyagokat azért jó lenne számolni, ha nem is g-ra pontosan, de nagyságrendileg. Délelőttre is több fehérjét ennék, pl tojást, főleg a fehérje részét.


A has leadása genetika függvénye, és attól is függ, most mekkora. A hasizom edzése nincs közvetlen hatással a felette elhelyezkedő zsírrétegre.

2015. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Almat szoktam enni este. Fiu vagyok es a kockak latszodnak anyi hogy nm lapos hanem kerek. Osszesen 4 csirkemellet eszek naponta vagy comb vagy hal.
2015. febr. 12. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha látszódnak a kockák, akkor azért nem lapos a hasad, mert olyan az alkatod.
2015. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es van esely ra hogy lapos legyen?
2015. febr. 12. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha alkatilag olyan, hogy kidomborodik, akkor nem. Sok testépítőnek is domború hasa van, az izom olyan alakú alapból.
2015. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!