Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az általam...

Mi a véleményetek az általam összeállított életmódváltásról?

Figyelt kérdés

Edzés:

Napi 1x 30perc Kettlebell edzés pihenők nélkül 2db 3Kg-os súllyal.

Napi 1x 20perc szobabiciklizés 8 fokozatos mágnesfékesen

5-6-7-8-as fokozaton, 10Km táv, átlag 30-32Km/h sebességgel.


Étrend:

Reggeli - Zabpehely + 1dl 1,5%-os tej

Tízórai - Scitec 100% Whey Protein + Biotech CarboX + Vitaminok

Ebéd - 3 tojásból rántotta + ecetes cékla + vegyes savanyúság

Uzsonna - Salátamix + Füstölt Sprotni ( vagy Pangasius halfilé )

Vacsora - Salátamix + Füstölt Sprotni ( vagy Pangasius halfilé )


Italok:

Napi 3x1 bögre Dr. Chen Eredeti Kínai Zöld Tea

Napi 3x3dl víz


190cm magas vagyok, 118,5Kg-ról indultam, két hete csinálom az edzést és 2,5Kg ment le, éhes nem szoktam lenni, rendesen ellaktat az étel a kisebb adagok ellenére is, az első héten elég durva volt az izomláz, de utána elmúlt, illetve az izületeim is egyre kevésbé ropognak.

Hamarabb fel tudok kelni reggel, jobb a közérzetem és a kedvem, a hasfájásaim elmúltak, az emésztésem és a székletem is helyrejött.

A kitűzött célom levinni a súlyomat 80Kg-ra és ezt 1-1,5 év alatt szeretném.

Idővel kiegészítem az edzést ugrálókötelezéssel és futással is, illetve áttérek 3-4 hónap múlva 5Kg-os súlyokra.



2015. febr. 12. 22:39
 1/6 anonim válasza:
Nem tűnik rosszank, bár nekem ebédre 3 tojás nagyon kevésnek tűnik.
2015. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz végül is. Ha javult a közérzeted, akkor mindenképpen megérte. Szerintem kellene rendes súlyzós edzés több pihenőnappal, tehát elég lenne mondjuk hétfőn szerdán pénzeken kondizni csütörtökön kedden kardiózni. Reggelire a zabpehelyhez tehetsz 100% wheyt, a tejen felesleges decizni, mert kb 0 tápanyag tartalma van, csak luxus én vízzel csinálom egyébként de nem mindenki ilyen hardcore. CarboXt ne tegyél csak úgy a shake-be, mert az edzés után jó, az csak szőlőcuki meg fruktóz meg maltóz.

A tojás annyira nem jó a koleszterin miatt a sárgájában, a fehérje meg nem komplex magában. Helyette inkább csirkét ennék vegyes zöldséggel, lehetőleg magas rossttartalmúakat, és sok vizet igyál (2,5-3 litert), mert a 100% whey szívja magába rendesen a vizet, és székrekedés lehet a vége. (tapasztalat)

A zöld teáról azt gondolom, hogy nagyon drága amennyi koffenit tartalmaz. Vannak jobb koffeines "zsírégető" szerek, pl a biotech brutal blade, vagy a hot blood, vagy van guarana-s is ha nem szeretnél koffein rezisztenciát.

Ízületekre Joint-X.

2015. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi az kimaradt, hogy a hétvégén pihenő van, a Whey meg a CarboX egy turmixba megy edzés után, a CarboX-ot fokozatosan csökkentem.

Sajna csak reggel van rá időm, ezért lett így belőve az edzés és a turmix.

3 tojás nekem bőven elég, főleg amennyi savanyúságot meg céklát rakok mellé.

2015. febr. 12. 23:06
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából pénz szükében vagyok és ezt tudtam a lehető legjobban kihozni az étrendből, csirkemellre már nem futná meg amúgy is inkább halpárti vagyok.

A váltónapokat és a több vizet megfontolom mindenképp, jó ötlet! :)

A salátamixem főleg zöld/piros/sárgapaprikából, jég vagy sima salátából, répából és paradicsomból állítom össze...ez számomra elegendő rostot és vitamint is tartalmaz, valamint ízre is így jön be a legjobban.

2015. febr. 12. 23:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Zöldteát nem a koffein miatt iszom, főleg a fekete teához képest kevesebbet tartalmaz, hanem a bőrfeszesítő, koleszterinszint csökkentő és érvédő hatása miatt fogyasztom. :)
2015. febr. 12. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyél húst és zöldséget is, mert ha minden nap csak tojást eszel, az elég egyhangú és nem is egészséges.

Pangasius filét nem ennék, helyette inkább másfajta hal, vagy tonhal konzerv.

2015. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!