Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrához tanácsok?

Fogyókúrához tanácsok?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, ismét. 171 cm vagyok körülbelül, és 77-78 kg. Összeakarok magamnak állítani valamilyen edzéstervet, meg étkezést, és ehhez kérnék tanácsokat. Mármint, pl. milyen gyakorlatokat érdemes csinálni? Gondolok itt a felülésre, meg ezekre. Kezdetnek mennyit fussak? És olvastam hogy este 6 után ne együnk, de sokan írják hogy lefekvés előtt pár órával ne együnk. Melyiket érdemes betartani? Milyen ételeket érdemes kerülni? Körülbelül most így a 70 kg lenne a cél, utána meg a 65, avval már megelégednék, de evvel csak azután foglalkoznék, ha elérném a 70-et. :) Ja, és lány vagyok.

2015. febr. 13. 21:25
 1/1 anonim válasza:

Ne egyél tésztaféléket.(kenyér, péksüti)

Ne igyál szénsavas üditöket.(kóla és társai)

Ne egyél édeset.Semmit.


Otthoni gyakorlatokat a legnehezebb betartani.Javaslom iratkozz be kettle bellre (keress rá), heti 3 edzés minimum.

Ha nincs rá lehetöséged fuss reggelente.40 perc alá ne adjad, az elején sétával is lehet kombinálni.Lényeg, hogy a pulzusod ne álljon vissza normál ütemre.

Sok sikert.

2015. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!