Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 éve szültem kislányom akkor...

1 éve szültem kislányom akkor 27 kg hiztam azóta 10 ment le már nem tudom mit tegyek hogy lejebb menjen a hasam olyan vagyok mint aki várja a következő babát. Bár még szopizik napi 4-szer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez is nagyon jó eredmény gratulálok. De amíg szopizik inkább ne vidd túlzásba a diétát, mert nem lesz olyan tápláló a tejed. Majd ha abbahagyod lehet fogyókúrázni.
2010. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem 1 évesen már nem a legfőbb táplálékforrása a tejcsi (persze lehet, hogy igen, akkor nem ér amit írok), ezért óvatosan elkezdheted a diétát. Pl: nem eszünk szénhidrátot (kenyér, zsömle, kifli, péksüti), és kevesebb adagokra térsz át, nem iszol csak vizet..

Az én fiam 6 hónapos, sajna már nem szopik, így én szedek még l carnitint, és járok szpinningre. Így sikerült lefogynom 5 kilót 3 hét alatt.

Kitartást, és sok sikert!

2010. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Utolsó, úgy értettem, hogy nem eszünk fölösleges szénhidrátot. VAlamennyit be kell vinni, különben leesik a vércukor szinted
2010. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mintha én írtam volna, egy évvel ezelőtt!!!!!


Én is pontosan 27 kilót híztam a terhesség alatt és nekem is csak 10 kiló ment le az első évben, naponta 4-5x szoptattam akkor a kisfiamat, és a hasam olyan volt, mintha terhes lennék... :-)


Viszont azóta eltelt majdnem egy év és már majdnem jó a helyzet! A dolgok kulcsa a rengeteg kitartás. Határozd el magad, hogy újra a régi formádban akarsz lenni és hajtsd végre nagy-nagy kitartással.

1. Szabj korlátot az evésnek! Nem kell semmiről teljesen lemondani, csak szoktasd hozzá magad a kisebb adagokhoz és csökkentsd minimálisra a felesleges kalóriákat (édesség, stb.)

2. Tornázz, mozogj!

Én minden nap csinálok elég jó kis mennyiség hasizomgyakorlatot. Eleinte kevéssel kezdtem, aztán naponta növeltem a mennyiséget egy-két sorozattal.

Emellett majdnem minden nap gyalogolok néhány (5-6) kilómétert. A kisfiamat még ilyen idősen is berakom a sportbabakocsiba és gyalog megyek vele mindenfelé. Szerencsére még mindig szereti a babakocsit, amúgy meg kirohangálja magát egész nap. Ha jön a jó idő, megyek futni is, hetente 2x.

3. Igyál legalább 2 liter vizet naponta.


Szóval ezek a taktikáim. Ma már 21 kilóval vagyok kevesebb, mint szüléskor (azaz 6 kilóval több, mint terhesség előtt). Az alkatom - a hasam kivételével - már szinte teljesen jó, csinos, a hasam sem vészes már -> ha fel vagyok öltözve... de azért bikinit még nem vennék föl, mert a háj narancsbőr formájában még igencsak látszik levetkőzve. Most ez ellen küzdök.

Ja, és még szoptatom mindig a nagy legényt. :-)


Sok kitartást kíván egy hasonló helyzetet átélt másik anyuka :-)

2010. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 12. 07:22
 6/6 anonim válasza:

Szia, az én fiam 14 hónapos.

75 kg-val kezdtem a terhességet, és 94 kg-val mentem szülni. Igazából volt pár fogyókúrás próbálkozásom, de mindig feladtam, mert hulla voltam bármilyen mozgáshoz. Most kb másfél hónapja kitartok, és szemmel láthatóan alakul át a testem, a hasam már majdnem lapos. Diétázok és sokat mozgok, minden másnap biciklizem és tornázok is mellette. Bár most 71 kg vagyok, mindenki megjegyzi mennyit fogytam, pedig inkább cm-ben látványos, a kilók valahogy megálltak, de nem adom fel!!!

sok sikert Neked is!!!

2010. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!