Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj, hogy minden nap éhségtől...

Baj, hogy minden nap éhségtől kopogó szemekkel alszom el? Egy hete elkezdtem fogyózni úgy, hogy semmit nem vacsizok. Bűntudatom van, ha ebéd után eszek.

Figyelt kérdés
Azt ne írjátok, hogy kicsit egyek, mert ha elkezdek enni, akkor kipukkanásig zabálom magam, ezért inkább egy falatot se eszek.(max almát)
2010. febr. 11. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Jó hülye vagy, teszed tönkre magad.
2010. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Legalább idd tele magad vízzel. Nem érzel éhséget. Igaz, éjszaka egyszer biztos fel kell kelned.
2010. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Megértelek, én is így vagyok vele, ezért nem is tudtam újra elkezdeni gyerekek mellett.

Tedd későbbre az ebédet vagy uzsonnázz korán, szerintem a nem vacsorázástól nem lesz semmi bajod, ha addig normális diéta szerint eszel.

2010. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyél uzsira pár gyümit de az a legjobb fogyi ha a vacsi kimarad bird ki még néhány napig akkor beszükül a gyomor és nem is fog hiányozni a vacsi.
2010. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Még írhattok!
2010. febr. 11. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi bajod lenne, ha még 6-7 körül (attól függ, mikor fekszel le) ennél egy tányér salátát, esetleg hozzá párolt vagy sült csirkét, halat, azon kívül, hogy jól aludnál.

Elárulom: semmi. Ráadásul a salátából kipukkadásig zabálhatsz...

2010. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én délután 4 körül iszom egy csésze teát vagy kapuccsínót, vagy eszek valami gyümölcsöt, 6-7 körül pedig egy aktimel-t. Ez a vacsorám.


Éhesen semmi esetre se aludj el, akkor legalább egy kis darab sajtot egyél vagy joghurtot.


Estére nem igazán jó a gyümölcs, mert megerjed a belekben és gyomorsavat csinál. Ennek következménye lehet az is, hogy nagyon éhes vagy.

2010. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A koplalás nem jó. Egyél sokszor keveset, és normális kajákat. Főleg csirkemell, abból pl ehetsz amennyit akarsz, szénhidrátból viszont keveset:rizs, zabpehely...

Ha meg elkezdessz enni és nem tudod abbahagyni, az a te bajod, nincs akarod lefogyni, nem is értem akkor mit próbálkozol.Minden fejben dől el!!!!

2010. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!